Відгуки

  1. Gadomskiy ★★★★★

    рекомендую, пользуюсь услугами уже больше 10лет. качественный сортимент + скидки для постоянных клиентов.

  2. Вероника Бобошко ★☆☆☆☆

    Зір дитині перевірили не вірно, приписали окуляри, які вона носила на протязі року. Постійно скаржилася дитина, що очі болять, звернулися в іншу клініку і як виявилося окуляри нам не потрібні.Скажіть будь ласка ви з вулиці людей садити щоб зір людям перевіряли, чи як? Не рекомендую взагалі!!!!!!!

  3. evil donut ★☆☆☆☆

    Керуюча магазином неадекватна та хамовита людина , не знає які послуги надає магазин . Почала кричати посеред магазина через те що оправу для окулярів було замовлено в інтернет магазині люксоптики ,а не придбано саме в них , персонал вибачився і повідомив що в неї поганий настрій і тому вона так себе поводить. Не магазин а цирк

  1. Daria ★★★☆☆

    Регулярно купую тут лінзи і все, що додає до них. І завжди все було добре, але востаннє коли купувала зволожуючі краплі для очей, то у флаконі їх було менше половини, вистачило на тиждень ((

  2. Foxy Fire ★★★★☆

    Купила розчин ReNu для лінз 120 мл об'єм. В упаковці завжди до розчину йде контейнер для лінз, так коли відкрила коробку на одну лінзу є кришка, а на другу ні. Це притензія, звичайно, не до самого магазину, а до їхнього постачальника.

  3. SASTA Game ★☆☆☆☆

    Написано, що відкрито, насправді закрито. Просто просрав час

  1. Хынг Нгуен Тиен ★★★★★

    У попередній оптиці зробили неправильний рецепт і жахливі окуляри до яких неможливо було звикнути 2 тижні. Вирішив звернутися сюди, зробили рецепт (абсолютно інший), поміняли окуляри та їх було носити комфортно відразу після першого вдягання. Ціни не високі Дякую велике офтальмологу та персоналу :))))

  2. Andrej Zaruba ★★★☆☆

    Два роки тому купили мамі окуляри, а потім їхня видимість зіпсувалася. У люкс-оптиці пояснили, що це корейські лінзи розраховані на два роки, але чому ж при покупці нам не сказали про це? Ми мали знати це і тоді купили б лінзи в розрахунку на 5 років роботи. Тепер треба знову бігати міняти. А ще раніше при покупці нових окулярів мамі сказали, що в старих окулярах були неправильно підібрані центри, але старі окуляри підбирали і купували теж у Люксоптиці, в цьому магазині, і весь цей час псувалися очі! Тобто сама Люксоптика – гарний магазин, але не без неприємностей. На жаль, ставлю 3 зірочки, по -1 за проблему. Якщо ви подивитеся на наші інші google відгуки, то побачите, що ми любимо хвалити, але не цього разу.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Люксоптика?

Люксоптика знаходиться за адресою ТРЦ "Україна, проспект Тракторобудівників, 59/56, Харків, Харківська область, Україна, 61153

Який номер телефону Люксоптика?

Зв'язатися з Люксоптика можна за номером телефону +38 (080) 030-98-97

Як можна дістатися до Люксоптика?

Дістатися до Люксоптика можна за посиланням

Advertisements