Ходжу 5 років, гарний асортимент обладнання для силових і кардіотренувань, багато вільного простору. Рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олексій Каднай ★★★★★
-
Денис Кораблёв ★★★★★
Гарний спортивний клуб. Чисто, якісні тренажери, висока клієнтоорієнтованість. Рекомендую до відвідування.
-
Иван Дронов ★☆☆☆☆
Підтримую минулий відгук Олександра, зал дуже занедбаний, немає ремонту, криша тече, в роздягальнях смердить сцяками, тренажери ніхто не ремонтує місяцями, персонального інвентарю ніколи не було і не буде, скло може не витератися дуже . Також в залі святкували 23 лютого вже під час війни( справа кожного). Особисто в мене конфлікт виник після того як під час блек ауту на 3 рік війни освітлення не було і нічого для цього не робилось та відзняв відгук в сторі інстаграм, після чого мене забанили та написала Ірина в дірект: Іван, вам треба змінити зал, та тупо заблокували на сторінці інстаграм. На хвилинку я 5 років клієнт цього залу. Ходити чи ні справа ваша але тупо заробляти гроші і нічого для відвідувачів не робити така собі перспектива. Звертаюся до власників залу - міняйте концепцію.
-
Ирина Погребняк ★★★★★
Я хочу дуже подякувати за професіоналізм який має Катерина. Всі одинадцять процедур я відходила на LPG масаж ,які завжди проводилися на найвищому рівні. Вона вміє порекомендувати, що саме потрібно пацієнту. Дякую Вам дуже за Вашу роботу Катерино.
-
Слава Смирнова ★☆☆☆☆
Обманюють на кількість занять. Вказано за абонементом 12 занять 750грн вартість фітнес мікс. Пропустили одне заняття самі за станом здоров'я, а ще одне пропустив тренер за станом здоров'я. Тепер ще виявляється, що 12 занять строго в 30 днів повинні вписуватися. Де це вказано на сайті? Чому коли тренер пропустив заняття, не додалися календарні дні??? Відстій, а не фітнес клуб. Коли Рекорд умови були кращі!
-
Денис Дорофеев ★★★★☆
Був у відрядженні і на районі знайшов цей зал. Простора зала, приємні люди в оточенні. Постійно класна музика без реклами! (Після спортлайфу це важливий чинник). Послугами тренерів не користувався, не знаю. Ціни теж хороші брав 8 трешів на місяць за 520 грн. 4 зірки тільки тому, що не вистачило важких м'ячиків. Він там один і на тому не дозволили віджиматися, бо він уже важко дихає. Сподіваюся адміністрація докупить їх. Повернуся туди, як буду в Харкові.
-
Igor Masterok ★★☆☆☆
Фасад оновили, а підвал протікає. Так само й про цю тренажерку. Тренери: Тут є тренери, з якими приємно займатися. Окремої уваги заслуговує Мустафаєв Рустам. Він справжній профі. Видно, що людина живе спортом. Шкода, що не всі тренери зацікавлені в успіху інших людей так, як він. Йому величезний респект! Але є й ті, хто бачить в кожній людині лише гаманець. Тому не дивуйтеся, якщо замість першого інструктажу вам спробують вбити в голову, що ви ніхто і без індивідуальних тренувань нічого не зможете. Обладнання: тренажери відносно нові, є все необхідне. Єдиний мінус - на деякі штанги доводиться довго шукати замки. А далі починається ціла купа мінусів, які здатні вбити будь-яке бажання займатися. Рецепція: за виключенням однієї дівчини, всі байдужі до клієнтів. Постійно на якійсь власній хвилі і у власних думках. Іноді не чують і не бачать, що до них щось говорять. Перше, що гасить настрій - відсутність нормальної музики. Або грає одна пісня по колу разів по 3-4, або зовсім тиша. Бо просто забувають увімкнути на півгодини. Все через те, що на рецепції зайняті власними справами. Тому тут обов`язкові навушники. Друге - температура в залі. Вона не комфортна для занять. Поки робиш підхід, все ок. А за 1-2 хвилини відпочинку вже холодно стає. Можна легко застудитися. Гігієна. З нею справжні проблеми. В залі намагаються прибирати, але часто буває шар пилу на тренажерах, особливо на бігових доріжках. Рушники, які дають за додаткові гроші в оренду, краще не брати. Їх перуть або з дешевим порошком і жорстко економлячи його, або взагалі без нього. Чоловіча роздягальня смердить цвіллю. Нормальної вентиляції немає. Шафи старі, вішаки часто поламані, або взагалі відсутні. В кращому випадку з проволоки щось буде висіти. Сауна непогана, але знову ж таки гігієна. Спостерігав, як хтось залишив на підлозі порожню пляшку. Пролежала вона там майже 2 тижні. Висновки робіть самі. Душові жахливі. Крани розсипаються, лійки брудні, є пліснява. Погано працює злив. Поки хтось купається, вода просто набирається на декілька сантиметрів. Шторки завузькі й брудні. Безпека. Величезний мінус. Той самий випадок, коли вас може задавити штангою, а ніхто не допоможе. Усі тренери зайняті індивідуальними тренуваннями, а черговий тренер може десь тинятися. Тому, щоб зробити жим, треба його шукати й просити підстрахувати. А шукати можна довго. Навіть якщо він за столиком, просто може не побачити вас, адже усі лави стоять за стіною від нього. І ще один мінус, як на мене, - дивне розташування кардіо. Є величезні панорамні вікна, а бігові доріжки стоять впритул до дзеркал. До ціни абонемента слід додавати ще мінімум 20 гривень за заняття. Бо телефон й цінні речі можна залишати під наглядом лише в платній комірці. Для мене мінуси переважили. Якщо вагаєтеся, беріть безкоштовне пробне тренування і все зрозумієте для себе. В іншому випадку ризикуєте просто викинути власні гроші.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Gym4Fit?
Gym4Fit знаходиться за адресою вулиця Гвардійців-Широнінців, 45, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Gym4Fit?
Зв'язатися з Gym4Fit можна за номером телефону +38 (099) 758-34-87
Як можна дістатися до Gym4Fit?
Дістатися до Gym4Fit можна за посиланням