Відгуки

  1. Сергій Адаменко ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Деякі тренажери закривають на замок, а якщо вони відкриті, то туди не пускають. І доводиться винаходити велосипед, щоб нормально позайматися. Просто вже накипіло.

  2. Alexander Reznik ★☆☆☆☆

    Зал не коштує своїх грошей! Постійно щось скрипить, більшість рукоядок в жахливому стані . Особливо не раджу тренера Євгена - повна неповага до клієньів які не займаються з ним, ніколи не слідкує навіть за своїми клієнтами, і дуже часто бачу як вони роблять не правильно і травмують себе. Мене він декілька разів посилав, штовхав. Були випадки коли я роблю вправу, він підходить або забирає гантель з якою я роблю, прям під час підхода, або просто прогнав мене з лави для жиму, тому що його клієнту треба робити вправу, хоча я перший її зайняв і встав тільки щоб змінити вагу. Повна неповага і ліцемерря. Купив абонент на 3 місяці одразу, дуже шкодую про це

  3. Алекс Desperados ★★★★★

    Супер, все сподобалось. Тільки хтось труси в душі забув. Все класно тренажерів багато, всім вистачає щоб відпочити в тринажерці. Дякую вам)))

  1. Irina Lee ★☆☆☆☆

    Зал потребує кваліфікованих працівників. Саме приміщення ще терпимо обладнане. Але за таку вартість потрібно хоча б надавати послуги за рівнем. Не працює постійно термінал На ресепшн ніхто нічого не знає. Ваш зал витягує лише тренерський склад.

  2. Valeriia Slepanskaia ★☆☆☆☆

    Вперше пишу відгук, скаржуся рідко, але це просто вже наболіло Ходжу вже близько року, привів сюди переїзд і необхідність заміни старої зали, що давно полюбилася. Хоча взагалі через переїзди їх побачила чимало, тож порівняти з чим точно є. 1) Коли прийшла сюди вперше і почала питати про напрямки групових тренувань – геніальна відповідь дівчинки на ресепшені вразила тим, що вона гадки не має, які саме тренування представляє їхню залу, їхню специфіку. Я, може, балована, але до якої б зали я раніше не приходила - дівчата з натхненням розповідали про групові заняття, ділилися враженнями. Тут не вважається за потрібне навчати співробітників елементарно представляти послуги залу. Я це пропустила, порахувала, що буде шкідливим звертати на це увагу, може нова, подумаєш... 2) Роздягальні... не скажу поганого про приміщення, роздягальня велика, чиста, але чому чому постійно видають ключі від шафок таким чином, що люди один на одному, ну серйозно?! Там елементарна система! Адже приміщення дозволяє! Усі плюси просто зникають за такої організації! Гаразд, тут теж заплющимо очі... 3) Тренування ... тут сказати поганого прям нічого не можу, все залежить суто від тренера, причому максимально ... Може бути супер круто, або тренеру буде пофіг, і ви будете зобов'язані самі стежити за технікою виконання, щоб себе не покалічити тому тренеру може бути на вас начхати. Через це навіть довелося піти з напрямку, який подобався. Але так, власне, багато де. 4) Приготуйтеся влітку вмирати, тому що хоч кондери і працюють, але просто не справляються з тим, що відбувається у залі. Було навіть погано кілька разів від нестачі повітря. Але, чесно кажучи, я на всі ці "дрібниці" просто забивала, бо зал поряд із будинком. Не подобалося щось - міняла, намагалася згладжувати... Ну, всяке ж буває. 5) І те, що мене просто розлютило - це те, що за рік ходіння туди я два рази забула картку, два! Перший раз (рік тому, напевно, це було) як і у всіх нормальних залах мені запропонували назвати прізвище та пустили, бо саме до прізвища прив'язується абонемент. Приходжу днями і теж, як на зло, забула картку. Як годиться вибачаюсь, питаю нічого страшного в цьому, чи можу назвати прізвище, на що мені абсолютно хамським тоном відповідають, що нічого, звичайно, страшного в цьому немає, але на тренування я не потраплю. І чи я купую нову карту, чи до побачення. Я, звичайно, перепрошую, але серйозно? У жодному залі, які я раніше відвідувала такого не було!! Завжди співчутливо пропонували назвати прізвище і проблема випаровувалась. У мене грошей з собою не було, бо звідки б, картку забула, а вона в гаманці. Так я, даруйте, просрала свій час, зіпсувала собі настрій у черговий раз! і переконалася, що все-таки який би прекрасний зал не був, як би власники в нього не вкладалися і не робили його сучасним, чистим, функціональним, все одно основним у сфері обслуговування є КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ, ввічливість та участь! І ось так людям псує враження суто персонал та його низька кваліфікація! Багато тексту, тому що сама працюю з людьми і просто дивуюся наскільки мені не начхати на своїх клієнтів, наскільки вчать нас участі та підтримки, і як начхати на клієнтів тут.

  3. Іван Герасевич ★★★★★

    Дуже задоволений!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фитнес?

Фитнес знаходиться за адресою Ювілейний проспект, 58/59, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Як можна дістатися до Фитнес?

Дістатися до Фитнес можна за посиланням

Advertisements