Відгуки

  1. Аня Соловей ★★★★★

    Вперше прийшла до Joy Fitness на Салтівському шосе й одразу відчула, що тут тепло та затишно. Атмосфера мотивує тренуватися, розвиватися і повертатися знову. Тренер Настя — справжній професіонал і неймовірно харизматична. Її тренування з heels — це поєднання грації, впевненості та енергії. Вона доступно пояснює навіть складні рухи, допомагає відчути ритм і техніку, завжди підтримує та мотивує. Настя також знайомить з іншими напрямками і допомагає обрати те, що підійде саме вам. Адміністратор Мада — привітна та уважна, завжди зустрічає з усмішкою, підкаже й допоможе у будь-якому питанні. З першої хвилини перебування в клубі створює позитивний настрій. Joy Fitness вирізняється лояльним ставленням до клієнтів, ідеальною чистотою та комфортом у залах. Тут відчуваєш турботу та щире бажання команди зробити тренування максимально приємними й ефективними.

  2. Юлія Саджениця ★★★☆☆

    3 зірки за некомпетентність майстра масажу на Перемозі . Прийшовши на масаж по подарунковому сертифікату - мені відмовили по причині ГВ. У них це противопоказання , ну ок , в мене інша думка та досвід з масажами на гв. Потім - це комунікація виключно через інстаграмм ! Це якийсь абсурд . Ми записали іншу людину , замість мене на масаж - у неї нема інсти , і це всі узгодження були через через переписку в дірект , це не зручно! Тепер вони мені в інсті пишуть - імʼя тієї людини , що була на масажі - типу вона була - ось у нас акція , передать їй ;) Ви довічно берете багато особистих даних , як тільки до рецепції приходиш) а у самих нема звʼязку для зворотнього звʼязку . Збиралась до них на тренування , після цієї ситуації - не пішла )

  3. Марина Козлова ★★★★★

    Мені дуже подобається тренер Ліля супер, колектив відмінний, спс вам за відкриття Joy fitness у нашому районі!

  1. Nataliia Biloshenko ★★★★★

    Відмінний клуб, якщо хочеш змінити себе, змінюйся з joy. Програми підходять для будь-якого віку, підхід до будь-якого клієнта. Сауна, і це все тільки для жіночої статі!

  2. Svitlana Kovalova ★☆☆☆☆

    Ходила до майстра манікюру Катерині у фітнес-студії Joy 4 рази. Перші тричі робила манікюр плюс гель-лак, востаннє вирішила зняти покриття, зробити просто манікюр. До перших трьох візитів я не маю претензій. Востаннє (нагадаю, знімали гель-лак та робили манікюр) було зроблено три порізи. При знятті (апаратом) було досить боляче, пекли нігті. Я відповіла і пішла. Вдома я зауважила, що на нігтях є білі смуги. У міру відростання нігтів та того, як смуги доходили до краю, нігті почали ламатися. У результаті зламалися 6 із 10 нігтів. До походів до Катерини поломка нігтів була чимось надзвичайним, вони у мене міцні. Один із нігтів при поломці поранив палець так, що рана не гоїться вже три дні. Катерина у відповідь на мої претензії сказала, що своєю роботою задоволена, порізи бувають при сухій кутикулі, гроші повертати вона мені не буде і компенсувати витрати на хірурга (при необхідності) теж. Все це було сказано некоректно, помітно, що бажання знайти компроміс немає. З інших зауважень: - на нейл-барі кондиціонер дме прямо в спину (намагаються компенсувати пледом); - Чорна пліснява на стіні. P.S. Nail-бар розташований поряд з тренерською і під час перерви чути всі розмови тренерів, оскільки занять немає і в клубі тихо. Тоді я зрозуміла, що на спортивні заняття я не ходитиму, оскільки тренера обговорюють клієнтів у негативному ключі. Робіть висновки самі. На фото – мої нігті через 12 днів після "манікюру". Обрізала потім їх сама після поломки.

  3. Виктория Максимович ★★★★★

    Відмінна альтернатива спортивному залу. Тренування з ранку до вечора та на будь-який смак, тривалістю 30 хвилин. Окрім групових занять є спа-центр, лазня манікюр, масаж. Відмінне місце для розвантаження та підтримки себе у формі.

  1. Lee F. ★☆☆☆☆

    Це просто Кошмар! По-перше, адміністратори не в змозі дати відповіді на запитання. Може вони там змінюються, може просто в голові рожева каламутня... Місце обладнали як могли, там шторка замість дверей, там просто перегородка з картону... Ми хотіли піти туди в сауну. Клуб дає змогу зняти сауну! Зверніть увагу САУНУ, а не парилку. Ми забронювали на 3 години сауну. А виявилося (!, Що в це поняття, на думку клубу Joy, входить тільки парилка! Загалом ти бронюєш сауну, але в твій (на ці 3 години) туалет, душ і роздягальню претендує весь клуб. Двері в саму парилку не зачиняються: величезна щілина.Тобто максимальна температура 60 градусів!Виходиш з парилки і не можеш нів душ ні в басейн.В душі можуть бути жінки після тренування, а в басейні плавають якісь шматки чогось.Більше того, відразу переодягаються інші люди ... Після приходу, нам спочатку по черзі змінювали ключі від шафок від роздягальні, потім притягли лавку до столу, який стоїть наприкінці... І всі ці приготування входять в оплату! Біля столу шторка, за шторкою стоїть всякий мотлох: старі шафи, деревяшки... Загалом у сауну туди точно нікому ніколи не рекомендую.Сам клуб зляпаний на швидку руку.Тут шторка, там картонка...ЖАХ!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Joy fitness grup?

Joy fitness grup знаходиться за адресою Салтівське шосе, 248А, Харків, Харківська область, Україна, 61171

Який номер телефону Joy fitness grup?

Зв'язатися з Joy fitness grup можна за номером телефону +38 (095) 557-89-93

Як можна дістатися до Joy fitness grup?

Дістатися до Joy fitness grup можна за посиланням

Advertisements