Відгуки

  1. Диана Мыхно ★★★★★

    Цим відгуком хочу підтримати та обійняти кожну матусю та батька, які зараз в роздумах та тривогах перед лікуванням зубів в седації. Було дуже багато хвилювань , упереджень та побоювань . Донечці 1,5 року , потрібно було полікувати зубки. Але я така щаслива , що ми обрали саме цю клініку. З першої взаємодії враження про клініку найпрекрасніші. Лікарка - пані Редчиць Ольга дуже приємна , кваліфікована та чуйна. Ніхто не навʼязував зайвих процедур , відповіді отримала на всі запитання розгорнуті. Анестезіолог- пан Максим Чорний - також дуже уважний, зацікавлений , розпитував все у подробицях , заспокоював та був на звʼязку. Лікування пройшло добре , дитинка швидко відійшла від наркозу. Щаслива , що обрала саме цю клініку та довірилася професіоналам . Так приємно знайти людей, яким можеш довірити найцінніше що є - здоровʼя дитини ❤️

  2. Володимир Невінчаний ★★★★★

    Добра дитяча стоматологія, коректний підхід до дітей. Ціни коректні, при консультації одразу виділили об'єм робіт і ціну. Лікували молодшого з седацією, вклались в час і обьєм. Дуже професійні. Анестезіолог дуже відповідально відноситься до кожного пацієнта. Є куточок для дітей.

  3. Людмила Римаренко ★★★★★

    Дякуємо Бурбелі Богдану Івановичу за професіоналізм, доброзичливе ставлення та відповідальний підхід до своєї роботи. Завдяки турботі та уважності кожний наш візит до нього проходить спокійно та без страху. Лікування завжди швидке та комфортне. Дитина щоразу виходить з усмішкою та чудовим настроєм. Щиро раджу цю дитячу стоматологію та цього чудового лікаря всім хто цінує якість і тепло у ставленні до маленьких пацієнтів.

  1. Женя Олейник ★★★★★

    Декілька років відвідуємо дитячого стоматолога , проводили лікування , все подобається . Чудове розташування біля парку. Приємний персонал . Наш лікар Богдан Іванович Бурбела завжди знайде підхід до дитини. Дуже задоволені . Дитина любить ходити . Все детально пояснить , відповість на всі питання .

  2. Оля Павленко ★★★★★

    Дуже сподобалась стоматологія. Ми були вперше, попали до лікаря Бакуменко Інна. Лікар дуже вау, знайшла підхід до дитини, мій син був вражений та щасливий) Сама клініка чиста, все передбаченого для дітей. Ігрова зона з якісними, класними іграшками ) Я буду ходити сюди однозначно)

  3. Tamara Slizuk ★☆☆☆☆

    Ось так знизили рейтинг вічливістю до відвідувачів. Ціною відмови дати маску на моє вічниве прохання. Нажаль співробітники вул.Златоусівська втратили мою давню повагу до ваших центрів!

  1. Збережемо Татарку Nagirna ★★★★☆

    Друзі, у вас прекрасні кваліфіковані лікарі, хороший інтер'єр, правильний підхід до дітей. тож навіщо все це "надуватеєльство" з вартістю консультації, яка заявляється вами як 250 грн.. а по факту коштує 400, бо складається з консультацяії та стерильного набору? чи у вас бувають огляди ротової порожнини без стерильного набору? нестерильним? ну, я розумію, коли Сінево додатково бере гроші за послугу - "забір крові стерильними системами" - це коштує копійки. Але у вас вартість "стерильного набору" складає більше половини вартості консультації... тож, кінчайте маятися дурью - просто поставте ціну як вона є, бо не приємно усвідомлювати, що тебе вважають за дурочку...

  2. Анна Рошка ★★★★★

    Були сьогодні на прийомі у Жанни Павлівни Вона просто зубна фея(лікар від Бога) Полікували доці зубчик взагалі безболісно! Все пройшло чудово. До лікаря доця сказала прийде обов'язково полікувати ще 1 зубчик!! Дякуємо,що є дійсно кваліфіковані і професійні лікарі! Ідучи на прийом я дуже переживала,але даремно..

  3. Ірина Самсоненко ★★★☆☆

    Я не можу сказати про компетентність лікарів, як стоматологів, адже дитина так і не довірилась щоб відкрити рот. Стоматологія гарна по інтерьєру, чудове обладнання, але так як це дитяча стоматологія лікар має вміти знайти підхід до дитини, ми знайшли іншу клініку і дитина маючи вже страх після цієї клініки зараз із задоволенням йде до нової клініки і лікує зуби без стразу в ігровій формі і це чудово.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mom’s?

Mom’s знаходиться за адресою Оболонська набережна, 7, к. 5, Київ, Україна, 04210

Який номер телефону Mom’s?

Зв'язатися з Mom’s можна за номером телефону +38 (080) 033-58-49

Як можна дістатися до Mom’s?

Дістатися до Mom’s можна за посиланням

Advertisements