Відгуки

  1. Oleksandr ★☆☆☆☆

    Піни в боксі нема, відомо про це стає після того як оплатив Піна-одна назва Що водою кольоровою помив Дно

  2. Евгений ★★★★★

    Чудове місце, лагідний персонал, рекомендую!

  3. Yureooo ★☆☆☆☆

    Заїхав сьогодні увечері в перший раз. Закинув 75+50 грн, оплатив карткою, зняло 125, а в апараті світиться лише 75. Викликав "адміністратора" (бабуля божий одуванчик)), розібралися, віддали готівкою 50 грн. Але... Дуже дорога мийка! Поки вкруг наніс піну лишилося 20 грн. Прийшлося добавляти ще 75 щоб хоча би змити піну, не кажучи вже про якійсь віск або осмос. На БаблКарі (50/50) мийка виходить 100-120. Більше ні ногою, ні колесом сюди!

  1. Dmytro Kostrikov ★☆☆☆☆

    негативні відгуки можу тільки підтвердити - брудно, дорого і якість миття під питанням. З часом нічого не змінюється.

  2. Елена Подгорная ★☆☆☆☆

    З відгуків нижче нічого не змінилося. Досить дорого, як для миття самообслуговування. Після 2х хвилин паузи згоряють гроші, коли на балансі 0 – вимикається світло у боксі. Також, слизька підлога, машина відмилася погано.

  3. Aleksander Strilets ★★★★☆

    Мінуси миття: - вночі не діє знижка 30%, як заявлено. - немає нормального місця щоб витерти авто, на парковці поруч курно і темно, протирання в боксі за вартістю води. - піна залишає сліди і погано видаляє бруд, без протирання мочалкою авто не відмити - бризки з брудного авто летять через огорожу з сусіднього боксу - слизька підлога, мало місця у боксі Плюси миття: - Мийка у закритому боксі, дощ, сніг не страшний - Наявність рукомийника та всього необхідного в кожному боксі - Можливість купити каву, воду (за наявності адміністратора) - Хороша омивайка -25 за 120 грн.

  1. Tatiana Babicheva ★☆☆☆☆

    Найжахливіша автомийка! Вкрай не рекомендую. Світло вмикається тільки після внесення грошей, після паузи на 2 хвилини гроші згоряють, після обмивки машини водою змушують виганяти машину надвір і там її обтирати. Взимку, на вулиці води немає! Ставлю 0. Світло вимикають і до побачення, ворота зачиняють не дають навіть виїхати нормально.

  2. Алексей Михайлов ★☆☆☆☆

    Найгірша мийка самообслуговування. Обманюють на всьому. Пишуть знижки після 00:00 за фактом вважає однаково при тому, що маю ще й їхню карту. Натискаєш на паузу, через дві хвилини гроші просто згоряють. Ніде такого немає на миття. Вкрай не рекомендую. Адміністратор, який знаходиться на місці, каже, що нічого не знає як це працює, а тільки відкриває ворота.

  3. Виталий Иванюк ★★★★☆

    Якщо не звертатися до адміністратора та її колеги "господині" кафетерія, то відмінне миття. Піна поки що не розбіжна, віск хороший, тепло, досить затишно. Ледве ковзає плитка (краще було б зробити промислову підлогу), і слабка розухилка (вода погано йде), але це дрібниці в порівнянні з проблемами на інших мийках (наприклад відкритих або просто втомлених від часу)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Morgan Wash?

Morgan Wash знаходиться за адресою Харків, Харківська область, Україна, 61000

Як можна дістатися до Morgan Wash?

Дістатися до Morgan Wash можна за посиланням

Advertisements