За 250 гривень залишити половину сміття під килимками? Загалом - вперше і востаннє заїхав...
Фотогалерея
Відгуки
-
Александр Елецкий ★☆☆☆☆
-
Владимир Орлов ★☆☆☆☆
перше миття де де вас будуть підганяти тому що ще одна машина під'їхала і будуть вказувати що пістолет потрібно тримати весь час натиснутим ... а то мотор поламається навіть пороги не дадуть витерти від брудної води та й руки помити ніде.... перший і останній раз мив авто тут, ще й тісно та шланги плутаються. мало не забув, після осмосу готуйтеся витерти білі плями по всій машині
-
Edren Baton ★★★★★
На крайньому пості, зліва, (мийка самообслуговування) провід від пилососа плавав просто у воді. Перегородка від сусіднього посту маленька: намагався всунути гроші в автомат по дощу з піни та бруду. На автоматі (якщо правильно пам'ятаю) не відображалося скільки залишилося секунд паузи. А так, щодо натиску води та піні претензій немає. Рекомендую. Upd: поставив оцінку вище, т.к. справді не можу причепитися на даний момент. Персонал теж нормальний.
-
Ivan Rykov ★★★★★
Нормальне миття. Діти часто змінюються (в принципі, як і на інших) і іноді треба звертати увагу на втрачені деталі, але загалом норм. Необґрунтованих приписок до прайсу не помічав, ведуть відомість, де сам записуєш машину та ціну, за скільки зробили. Поруч є відмінна кав'ярня та обжарювальний цех, так що можна попити смачну каву, поки машина миється:)
-
Артемьев Артем ★★★★★
Добрий час доби. Практично не коли не ставлю нікому оцінки, але тут хочу замовити слівце на користь Дельфіна. Мою своє авто на цій мийці вже років п'ять, та колектив змінюється часто є дуже хороші хлопці, бувають не дуже, але навіщо ж опоганювати в цілому автомийку як погану? Сомною теж була ситуація, що завищували ціну, я попросив номер адміністратора, зателефонував мені відповіли адекватно і ввічливо, вирішили моє питання, До чого веду персонал змінюється, і якщо вам щось не подобається підійдіть скажіть це все виправлять і ви поїдете на чистому помитому авто. Всім удачі!
-
Vladimir Kosenko ★☆☆☆☆
Друзі!! Блін ну Гугл вам на допомогу. Що ж я відгуки не читав???? Коротше миють огидно, 650 гр взяли за помити та натерти воском + колеса окремо помили. У результаті: скла домивав при мені, кузов теж, приїхав додому і виявив, що така проблема зі шкірою на сидіння. ((( Злий на себе, що не почитав відгуки тут. Шановний власник цієї автомийки!!!!!) , або врятуйте, або поміняйте персонал.
-
Михаил Дорошенко ★☆☆☆☆
Миють огидно, ціни плюсують до прайсу. Перевіряйте по прайсу або приклеять 10 як мінімум. Увесь час пальцем потрібно показувати десь не домили. протирають погано. персонал не досвідчений, помітно не озброєним оком, сплять на ходу. Поруч є ще кілька мийок, там і черги завжди, але краще записатися та якісно помити авто, аніж тут. Жах, не рекомендую нікому.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Дельфін?
Дельфін знаходиться за адресою проспект Героїв Харкова, 273К, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Дельфін?
Зв'язатися з Дельфін можна за номером телефону +38 (093) 710-93-15
Як можна дістатися до Дельфін?
Дістатися до Дельфін можна за посиланням