Відгуки

  1. Akobein ★☆☆☆☆

    Пеня на Гагаріна біля метро нема про що, що активна, що звичайна максимально розбіжна і не відмиває

  2. Максим Овчаренко ★☆☆☆☆

    Не раджу взагалі! Витратив 80 грн і залишився брудним, піна взагалі ніяка, всі сліди лишилися. Я зазвичай мою піну-воду-осмос виїжджаю і навіть не протираю ганчіркою, може тільки дзеркала. Тут же, виїхав і офігел, вона в такому вигляді як і була Адміна так і не дочекався Не раджу, є багато нормальних мийок, де раді бачити відвідувачів

  3. MOGORY4 ★☆☆☆☆

    Заїхав просто збити свіжий бруд (ще мокрий), і в результаті бруд збив, а піну яку я не включав жодного разу НІ!!!!!! Чотири рази включав чисту воду, і кожен раз спочатку плювало піну. В жодному разі цю мийку не рекомендую!

  1. mr. Anderson (mr. Anderson) ★★★★☆

    Начебто непогане миття самообслуговування. Але ціни за таке задоволення якось кусатися з огляду на тарифікацію.

  2. Gen ★☆☆☆☆

    Пізно прочитав відгуки. Намилив машину, хотів додати грошей. Розмін дома по 100гр. Поки сходив у зріст гроші, що залишилися, в автоматі скінчилися. Парочка зухвалих молодих людей (або адміністратори) переконували мене, що я не натиснув паузу. Що гроші на паузі починають танути за 3-4 хв так і не сказали. Ось так миття і заробляє. Був там вперше і востаннє.

  3. Роман Малик ★☆☆☆☆

    Таке. Я не раджу. Заїхав збити пил після пари дощів і тепер поділяюся враженнями. Стандартна "збити пил" - очищувач-піна-вода - обійшлося в 100грн. Очищувач та піна - "нічим". Перший раз пройшов і при змиві виявив, що крапки від бризок дощу залишилися, збило лише пилюку. Довелося озброїтися щіткою та перемивати. А тепер УВАГА! Поки стовпчик стоїть на паузі, гроші все одно знімає! Причому починає не відразу, а за дві-три хвилини. Але дуже добре, десь як за піну. Якість миючих засобів. Докладу фотографію фіброганчірки, якою протирав після миття вікна від дрібних крапок. Гаразд, а виїжджаємо по розмітці, вздовж Плехановської. І якщо є авто, що проїжджають повз, то машину можна і не мити, пилом знову приб'ється.

  1. lexx Ch ★☆☆☆☆

    Теж приїхав сьогодні і не працює досі автомийка. Пізно відгуки почитав, що мийка мертва так би теж не приїжджав. Відповідь для ВІКТОРІЯ Ви пишіть нижче: "Ви на машинах про звичайних людей думайте хоч іноді, адже через те, що з утилізацією води у них не продумано, вся вода після ваших машин стікає в метро, ​​спустіться і подивіться, як на голову капає...(" А ми автомбілісти тут до чого? Якщо господарі мийки побудували тяп ляп і дозвіл так само їм видали ... тепер винні власники машин. які мають право отримати послугу якщо місто дозволило роботу миття? Ми такі ж люди, як і ви, які їздите на громадському транспорті... з повагою.

  2. Andrew Kornush ★★★☆☆

    Додам на карти це місце, щоб люди знали. Миття, пилосос, все супер сучасно, але вода частково зливається на вулицю і слабко опрацьовано спуск води!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса DELUXCARWASH?

DELUXCARWASH знаходиться за адресою вулиця Георгія Тарасенка, 124, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Як можна дістатися до DELUXCARWASH?

Дістатися до DELUXCARWASH можна за посиланням

Advertisements