Відгуки

  1. R A R E S O U L ★☆☆☆☆

    Не рекомендую цю автошколу. Проходила навчання онлайн, з мінусів: - лектор систематично запізнювався на 10-15 хвилин, раз на 30. - У лектора постійно дзвонив телефон, він завжди відповідав на дзвінки і відволікався від уроку - лектор дозволяв собі під час уроків відволікатися, коли до нього приходили його друзі, наливав їм спиртні напої та обговорювали сторонні теми, доки всі на нього чекали. - Навчання відбувалося за старою книгою пдд і по старих тестах, лектор виправляв правила, якщо вони були не актуальні, але не розумію в чому складність відсканувати актуальну книжку пдд, щоб не плутати учнів. - немає супроводу від автошколи, тобто коли курс закінчиться і вам просто скажуть поки без подальших інструкцій, якщо ви не почнете самі уточнювати і дізнаватися. Щодо водіння, я відвідала одне заняття на автоматі, призначили мені зустріч на набережній біля кулі, потім інструктор віз мене 15 хвилин до майданчика, закінчили урок так само, за 15 хвилин до закінчення уроку інструктор попросив помінятися місцями, щоб доїхати назад до кулі. тобто з 1,5 години мого уроку 30 хвилин за кермом була не я, що дуже дивно. Машина була брудна, інструктор їв під час нашого уроку, сидіння, кермо тощо були в крихтах, під час уроку інструктор часто сидів у телефоні і не особливо цікавився, що я роблю. Якщо порівнювати з уроками інших відповідальних інструкторів, які справді зацікавлені вас навчити, це небо і земля. Звернулася в інстаграм, щоб вирішити ці питання і запитати чому так відбувається - мене почали ігнорувати. Інформація не актуальна на сайті та інстаграм сторінці, вам спочатку пишуть, що один урок керування коштує 850 грн, за фактом у інструктора дізнаєшся, що це коштує 1000-1200 грн. Для тих хто справді зацікавлений вивчити пдд та навчитися водити – ця автошкола не для вас.

  2. Тетяна Демченко ★★★★★

    Автошкола досі ПРАЦЮЄ! Навчалася тут в 2009 році, добре їздила кілька років, але потім довго не їздила. А зараз тут же відновлюю теорію і практику. Дякую дуже! Рекомендую :)

  3. Jay Sky ★★★★★

    Навчався у цій школі. Теорія на рівні. Якщо ходити на всі заняття, правила знатимеш від і до. Рекомендую.

  1. Имя Фамилия ★★★★★

    Чудова автошкола! Окрема подяка викладачеві Юрію Олександровичу! Прекрасна людина, професіонал, цікаво читає, не нудно. Розглядали різні ситуації, пройшли весь курс від А до Я. Дякуємо друзям та знайомим, які порекомендували Вас. Робитиму так само.

  2. Яна Азза ★★★★★

    Непогана автошкола, при бажанні можна навчитись як теорії так і практики. Всі лекції доступно викладаються, інструктори знають свою справу: можуть навчити будь якого початківця, включаючи тих, хто жодного разу не був за кермом. Ціни помірні, далеко не найвищі в Дніпрі.

  3. Ivan Burban ★★★★☆

    Тільки почав вчитися, але поки що враження хороші. Викладач Володимиров чудово читає лекції

  1. Oleksandr Miliutin ★★★★★

    Проходив навчання ще 2005р. викладач теорії дуже якісно, ​​склали іспит з першого разу все окрім 2-х осіб. Водіння лише один не здав. Допомагали із документами, довідками. Усі здавали самі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Віджая?

Віджая знаходиться за адресою площа Успенська, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Віджая?

Зв'язатися з Віджая можна за номером телефону +38 (063) 798-24-46

Як можна дістатися до Віджая?

Дістатися до Віджая можна за посиланням

Advertisements