Відгуки

  1. Svitlana ★★★★★

    Дуже все сподобалось,гарні викладачі,чуйний адміністратор,все пройшло чудово,теорія з першого разу,практика з першого разу!Дякую автошкола "Гранд"

  2. Оксана Пелехань ★★★★★

    Дякую автошколі Grand за навчання. Навчалася з нуля. Теорія цікава і зрозуміла. Практика хороша. Інструктора спокійні і ввічливі. Дякую особисто Василю Івановичу за практику. Адміністратор Наталя ввічлива, що треба підкаже і пояснить. Успіхів вам і хороших вам учнів.

  3. ETIBAR ★★★★★

    Дякую автошколі "Гранд" за професіоналізм кадрів, Особливо хотів подякувати Адміністратору Людмилі та інструктору Василю Івановичу. Дякую за те, що надали мені впевненості у водінні. Усі уроки водіння проходили спокійно. Дякую Вам за вашу працю та ваш досвід. Іспит склав без проблем у місті Харкові.

  1. Галина Галина ★★★★★

    Автошколу «ГРАНД» обирала виключно через близьке розташування до роботи і не помилилась. Дуже задоволена навчанням. Буду рекомендувати Вашу школу усім бажаючим отримати водійське посвідчення! Ввічлива адміністратор Наталія, завжди була на зв’зку та відповідала на всі питання. Дякую викладачу теорії Анатолію Миколайовичу за цікаву подачу матеріалу, відео-приклади, реальні історії з особистого досвіду. Завдяки гарній подачі, теорію склала з першого разу. Практичні знання отримувала у інструктора Ігоря Євгенійовича. Не хочу образити інших інструкторів (бо крім нього, ні в кого не навчалась), але це найкращій вчитель. Щиро вдячна йому за витримку, спокійне і зрозуміле навчання, дійсно професіонал своєї справи. Навчив водити авто з нуля, не боятися дороги, допоміг побороти страх, невпевненість і переживання. Тож, майбутні водії, щиро раджу автошколу «ГРАНД» і головне- навчитися боротися зі своїми страхами і сумнівами! У Вас все вийде, якщо є бажання сісти за кермо!!! Автошколі бажаю успіхів і процвітання!

  2. Аля Король ★★★★★

    Хочу подякувати автошколі "Гранд" за якісне навчання! Тут працюють та викладають професіонали своєї справи! Грамотна організація навчання, Наталя завжди чітко пояснить, розповість, завжди на зв'язку, якщо виникають питання. Індивідуальний підхід до учнів. Анатолій Миколайович доступно і зрозуміло викладає теорію з реальними прикладами з життя. Заняття пролітають, як одну мить. А також хочу наголосити на професійній роботі інструктора - Гроші Василя Івановича. Всі уроки водіння проходили спокійно, без нервів, що важливо) Мені все дуже сподобалося. Тим, кому важливий результат та якість, рекомендую "Гранд"!

  3. Olga Velikodnaya ★★★★★

    Школу обрала найближчу до хати, не пошкодувала. З першої зустрічі і до останнього дня співробітники школи все пояснюють на кожному етапі навчання, грамотно керують процесом навчання. Теорію читав Анатолій Миколайович, дуже доступно викладав інформацію та підкріплював ситуаціями з особистого досвіду. Окрема подяка інструктору-Котлярову Юрію Вікторовичу. Спокійний, врівноважений та досвідчений водій. З ним вдалося навчитися водінню легко та невимушено. На будь-яке запитання щодо навчання та організації завжди відповість Наталя. Школу раджу!

  1. Анна Скрипченко ★★★★★

    Задоволена школою, дуже гарно підготовлюють до екзаменів

  2. Ольга Едуардівна Горбенко ★★★★★

    Навчалась в цій школі і не шкодую. Професіоналізм на вищому рівні. Всі викладачі компетентні та ввічливі.

  3. User User ★★★★★

    Дуже дякую автошколі за відмінну підготовку, за кращі теоретичні заняття, за отриману впевненість за кермом і відсутність страху.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Grand Autoschool?

Grand Autoschool знаходиться за адресою вулиця Любавицького Ребе, 3, Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51900

Який номер телефону Grand Autoschool?

Зв'язатися з Grand Autoschool можна за номером телефону +38 (068) 399-09-09

Як можна дістатися до Grand Autoschool?

Дістатися до Grand Autoschool можна за посиланням

Advertisements