Відгуки

  1. Валерия Бабенко ★★★★★

    Тиждень тому вирішила сказати своїм окулярам прощавай... та прийшла до цієї оптики придбати лінзи. Мене зустріла неймовірно приємна і усміхнена Олена, все підібрала, розповіла про догляд, ще й одягла лінзи перший раз мені самостійно. Неймовірно вдячна і точно тепер знаю, куди ходитиму постійно

  2. Марина Жуи ★☆☆☆☆

    Одна з консультантів не адекватна ,веде себе дуже хамовито , пропонує все найдорожче ,при покупці окулярів зламалися на 3й день.

  3. Петр Чайковский ★☆☆☆☆

    Лінзу підібрали невірну, калібрування обладнання не проводиться, лінзу ставлять з підручника "слампочки і стелі". Якщо є зайве око, цілком прийнятна. Персоналу раджу змінити професію. Там поруч є пара шаурмічних, думаю підійде.

  1. Никита Горлов ★★★★★

    Все сподобалося, спочатку замовляв окуляри в цій оптиці (проносив 5 років) потім замовив лінзи, все пояснили доступно, навчили одягати лінзи, дякую

  2. Вера Брежнева ★★★★★

    Дякую лікаря за чудово підібрані окуляри та контактні лінзи! Я бачу! Асортимент і ціни приємно здивували.

  3. Viktoriya Kravchenko ★☆☆☆☆

    Категорично не рекомендую цей салон оптики. Декілька років без проблем користувалися всією сім'єю. Але останнім часом явно щось змінилося на гірший бік. Розмовляти з вами продавець буде нормально лише при замовленні та оплаті. У разі виникнення будь-якої проблеми ситуація докорінно змінюється. Замовила я окуляри і після тижня користування відчула дискомфорт. Оправа трохи перекосилася в один бік. Мені довго доводили, що оправа рівна, а в мене раптом асиметрія обличчя раптово сталася. Вперше навіть вдалося наполягти, щоб подивився майстер. Краще б я цього не робила. Отримала назад окуляри з задертим склом і чи з насічкою, чи з тріщиною на оправі. А головне проблема залишилася. На жаль, все з'ясувалося лише вдома. Довести нічого неможливо. Друга парафія запам'ятається надовго. Невимовний вираз обличчя продавця та питання "А чого Ви прийшли?". Вийшла звідти як обпльована. Виявляється, проблеми ніякої і не було, і майстер окуляри не чіпав, а я все вигадала, ще й окуляри сама зачепила. Загалом, сумніви у своїй адекватності виникли. Я думаю, відвідуваність у них і так не дуже висока. А з таким ставленням і прогоріти недовго. Підсумок - викинуті на вітер гроші та витрачені нерви. Спробую звернутися до вмілих і сумлінних майстрів і ввічливіших консультантів. Поставити мінус 5 зірок технічно не виходить, а дуже хотілося!

  1. Татьяна Радченко ★☆☆☆☆

    Днями пощастило потрапити до цього салону оптики. Сказати, що продавець спілкувався хамською – нічого не сказати. Планували придбати близькій людині окуляри, яку у розмові продавець обізвала "очкариком", що взагалі обурливо! Тон спілкування був таким, наче я прийшла до продавця додому. В результаті я вийшла з салону з огидним відчуттям. Повернулася за покупкою до конкурентів, нехай у них ціна вища, але рівень обслуговування на тверду п'ятірку. Шановні керівники, ви втрачаєте потенційних клієнтів через непрофесіоналізм персоналу. Дякую, у мене все!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Optical Shop?

Optical Shop знаходиться за адресою вулиця Робоча, 79, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Optical Shop?

Зв'язатися з Optical Shop можна за номером телефону +38 (068) 524-85-98

Як можна дістатися до Optical Shop?

Дістатися до Optical Shop можна за посиланням

Advertisements