Про нас

Комплексна діагностика (КТ), хірургія та видалення «вісімок». У відгуках — швидко, безболісно, стерильно та без нав’язування зайвих процедур.

Advertisements

Відгуки

  1. Maksym ★★★★★

    Відвідав цю клініку вже три чи чотири рази. Дякую що готові прийняти у будь який час!) Хочу подякувати лікарю Олені Миколаївні Гаврилюк і її асистенту(на жаль не запам'ятав як звати). Дуже гарно працюють в тандемі. Жодного зайвого руху і не тицяють відсосом коли потрібно і коли ні )) І якість роботи теж дуже гарна, особливо коли лікар каже "Яка гарна коронка!", а потім - "..так це ж я її ставила ))" Хороших свят і мирного неба !

  2. Юлия Мартыненко ★★★★★

    Дуже дякуємо за чудовий підхід до дитини. Перший раз коли син не боявся і довірився лікарю. Особлива вдячність лікарю Штефан М.В.

  3. Marina Korniets ★☆☆☆☆

    Перший раз поставила 5 зірок, але оновлю! Розчарована візитом до лікаря Штефана М.В. Мало того, що асистент 30 разів на хвилину запитувала мене чи все добре, я вражена турботою, але це занадто! Особисто мене таке напрягає. Але причина мого негативного відгуку в іншому - до візиту нічого не боліло, просто хотіла поміняти пломбу. Але після візиту вже третій день болить зуб, неможливо їсти! Десна набрякла, відчуваю дискомфорт! І це за СІМ тисяч гривень! Останній раз у вас була.

  1. Oleksandr ★★★★★

    У саме серденько. Видаляв тут лежачий і напівпрорізаний зуб мудрості. Лікар і клініка отримали мій кредит довіри і не дарма. Хоча операція і тривала близько 30-40 хв, але було безболісною. Досвід головного хірурга (Чижук Олег Анатолійович), дозволив обійтись лише легким психологічним дискомфортом. Опісля все по консультаціям і прописаному та проговореному плану - минулось теж добре. Моя рекомендація, якщо боїтесь і давно зважуєтесь на операцію, то варто розглянути саме цю клініку і хірурга. До слова, тут чемний персонал і дуже стильно всередині.

  2. Kateryna Chumak ★★★★★

    Читала різні відгуки про клініку, але все ж наважилась прийти. Вважала, що маю проблеми з зубами мудрості, але після консультації у Сергія Анатолійовича Сухна отримала інші дані . Радію, що не пошкодувала зробити КТ замість панорамного знімка, КТ дійсно інформативніший. Також приємно, що лікар не шукав приводів для додаткового стягування коштів, як буває в деяких клініках. Загалом залишилось приємне враження після візиту.

  3. Valerya Dodonova ★★★★★

    видаляла у цій клініці зуб мудрості в Орлова Дениса Васильовича - все сподобалося, було швидко, не боляче й стерильно. через декілька днів в мене були сумніви щодо того чи правильно заживає зубчик - врач прийняв, відповів на усі питання, провів повторну діагностику та заспокоїв. прийомом залишилася задоволена:)

  1. Кирилл ★☆☆☆☆

    Прийшов на лікування цяточки на зубі, а мені виписали пакетне лікування глубокого карієсу за ціною 2400 грн. При чому лист про лікування підписується перед самим лікуванням, що дуже дивно. Як клієнт може знати, що йому будуть робити, а що ні. Виявилось, що каріїс був поверхневий і зуб полікували дуже швидко і без болю. На мою скаргу по завищеній ціні не відреагували. На ресепш сказали, що в пакет послуг входить анастезія, але її не було. Тобто, брехня! Потім подзвонила директорка клінікі і сказала, що це ще дешево вийшло, і вони можуть розбити ціну. Розбили і внесли якесь магічне лікування зубу за 1500 грн + все інше, що дійсно було зробелно. Разом видалення цяточки на зубі вийшло більше 3000грн, а пакетним 2400 грн. Висновок: дурять своїх клієнтів на гроші, не визнають це, сприймають клієнтів за дурнів. Не рекомендую цю клініку, йдіть до іншої. Бачать, що я по страховій і множать реальну вартість послуг на 3.

  2. deprecated Minenko ★☆☆☆☆

    з гарного: чисто і охайно, сучасна техніка негатив: дотримання розкладу, очікував 15 хвилин- тиша, через 20 сказали що, лікар вже майже завершив потрібно почекати ще декілька хвилин, через півгодини від запланованого-що потрібно почекати ще, або записатись на інший раз.

  3. Руслана Данильчук ★★★★★

    Звернулася до Місюра О.І. з приводу видалення вісімок. У лікаря золоті руки. Все зробив швидко і безболісно. І що не менш важливо, лікар вміє зняти у пацієнта страх перед цією нелегкою процедурою. Величезне дякую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Astra Dent?

Astra Dent знаходиться за адресою вулиця Верхній Вал, 30, Київ, Україна, 04071

Який номер телефону Astra Dent?

Зв'язатися з Astra Dent можна за номером телефону +38 (044) 222-33-33

Як можна дістатися до Astra Dent?

Дістатися до Astra Dent можна за посиланням

Advertisements