Гарна мийка, зручне розташування, 4 бокси, можливість оплати від 10грн paypass, на 100-200 грн помитися (враховуючи забруднення і +- воск, осмос). Чому негатив не розумію, піна не густа але авто горно відмила від бруду без застосування щітки. Бріз на Академіка Белолюбського теж норм, одні з найкращих по співвідношенню ціни, хімії і високого тиску води.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олександр Сєдих ★★★★☆
-
Анна Радзивилюк ★★☆☆☆
Мийка хороша, питання не маю. Але ж персонал. Чоловік поводиться не коректно, переходить на особисте спілкування. Ходить відволікає водіїв своїми розмовами з боксів. У результаті взагалі заліз до мене у відчинене вікно, коли я переганяла машину біля пилососа, і смикав за кермо! Поводиться аморально.
-
Oleksandr Zaretskyi ★★☆☆☆
Нічого особливого, мийка на перший погляд не погана. Але адміністратор ходить над душею і требує покинути бокс як тільки ти більше не платиш. Витерти насухо машину вже проблема. І 25 гривень за хвилину звичайної води під тиском - на мій погляд це дуже дорого. Я б не рекомендував.
-
Алексей Вознесенский ★★★★★
Все отлично!
-
VitosDnepr ★★★☆☆
Мийка на вигляд прикольна, дуже зручні бокси. Адміністратор – взагалі ексклюзив (зрозумієте, коли побачите). Але на цьому достоїнства закінчуються. Щодо фінансової частини - м'яко кажучи не все добре. Завантажив денюжку, натиснув кнопку піна - і нічого. Нічого з пістолета довгий час не йде, а гроші йдуть. І так не лише з піною. У результаті вийшло значно дорожче, ніж зазвичай у мене виходить на інших мийках. До речі, забув - клієнтів пригощають безкоштовно кавою. Хоча чесно – краще б я за каву заплатив, а не почував себе... Ну Ви зрозуміли)
-
Анатолий Рахубовский ★☆☆☆☆
У третьому боксі апарат неправильно рахує, закинув 40 грн, а показує 38 з копійками. Миття піна із простою водою обійшлося в 80 грн. Такого обдурювання ще не було. На претензію, що апарат неправильно вважає оператор відповів, що знає про проблему, але при цьому нікого не попереджає. Після миття на машині залишилися цятки як пісок
-
VOVAV2807 ★★★★★
Хороше миття. Боси, що закриваються. Відмінні апарати, дуже зручно що гроші лягають на картку і залишок коштів не згорає, а залишається мені на наступну мийку або пилосос, причому на будь-якій мийці цієї мережі, СУПЕР! ненавиджу коли мийки жетонні. Хімія хороша. Немає такого приколу, що замість води перші пару секунд йде піна.
-
Сергій Подобний ★★★★★
Швидко. Зручно. Не дорого і піна нормальна. Все змиває. На відміну від мийок брсм.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Бриз?
Бриз знаходиться за адресою вулиця Січеславська Набережна, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Як можна дістатися до Бриз?
Дістатися до Бриз можна за посиланням