Я на багатьох автомийках самообслуговування бував, тому можу порівнювати. На цій мийці я був на посту номер два, там пістолет з піною працює погано, та мийка яку я виконую мені обходиться 120 грн на цій мийці мені довелось заплатити 150 грн, піна якості нижче середньої, щітка для миття автомобіля в поганому стані, як закінчуються кошти то приблизно через 30 секунд відключається освітлення на посту.
Відгуки
-
Максим Рыбаков ★★☆☆☆
-
Artem Utka ★☆☆☆☆
Жахливе ставлення адміністратора! Приїхав на мийку самообслуговування, витратив спочатку 50 грн (мінімальна сума поповнення!). Коли перейшов до ручної мийки, та мийки колес, адміністратор почав робити зауваження, що на балансі апарату нуль, і ПОГРОЖУВАВ, що більше не дозволить так робити! Ще й про камери почав розказувати, мовляв, "камери дивляться" і "не можна, щоб було 0 на табло"! Це при тому, що: - Я ВЖЕ витратив 50 грн на першій фазі - Після другої фази закинув ще 50 грн - Були навіть ВІЛЬНІ бокси, я нікого не затримував - Це САМООБСЛУГОВУВАННЯ - я сам вирішую, як і чим мити своє авто! Що за маразм - слідкувати по камерах за кожним клієнтом і бігати з претензіями через "нуль на табло"?! Вперше стикаюся з таким хамством на мийці! Адміністратор поводиться так, ніби це його особиста власність, а не місце, де люди платять гроші за послуги. Власнику слід звернути увагу на "працівника", який відлякує клієнтів своїми безпідставними претензіями та погрозами. Залишаю гроші і ще повинен вислуховувати як та чим мини своє авто та обовʼязково слідкувати щоб був ненульовий баланс на апараті. Більше ні ногою! Є багато інших мийок, де клієнтів поважають і не влаштовують цирк. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
-
Елизавета Хитрых ★★★★★
Мийка зручна та якісна. Піна дуже густа та чудово виконує свою функцію, дуже приємно, що є рукомийник , де можна потім помити руки. Місцерозташування чудове для жителів Перемоги, по дорозі з центру додому можна швидко освіжити авто)
-
Kateryna Maister ★★★★★
Як на мене, це одна з найкращих мийок у Дніпрі, сучасна, технологічна, є оплата карткою.
-
Den BMC ★★★☆☆
Якість хімії, та загалом обладнання хороша, краще ніж у конкурентів. Однак дуже напружує факт, що при виборі режиму миття перші 10-15 секунд нічого не відбувається, а гроші летять у порожнечу. Створюється відчуття, що на кожному режимі тебе на ці гроші «гріють». Піна – спочатку рештки старої, потім нічого, потім уже рожева, минус 15 грн, а ти ще навіть не почав.
-
Александр Лондар ★☆☆☆☆
Не варто уваги. Їдьте десь в інше місце. Невиправдано дорого. Сервісу нуль.
-
Андрей Довгань ★☆☆☆☆
Вкрай дорога мийка. 100 грн. поповнив. На суху машину завдав піну, почекав 2 хвилини, починаю змивати, залишок на табло 60 грн. На половині машини закінчуються гроші. Що??? Найдорожче миття самообслуговування в Україні. Дорожче не бачив. Не рятує навіть те, що вона є новою. Не дивно, що тут ніколи не буває черг.
-
Stanislav B. ★★★★☆
31 грудня заїхав, почав із попереднього миття і все, далі апарат не працював. Поки що пробував різні варіанти час минув. Добре був адміністратор, прийшов, глянув, дав мені карту для компенсації часу. Довелося переїхати в інший бокс і там дімати. Було десь мінус 5, напевно, мийка дорога, а на обслуговуванні економлять.
-
Вадим Гужва ★★★☆☆
Доповню свій відгук! При відкритті миття я міг помити машину за 45 грн вода-піна-вода! Наразі мені ледве вистачило 65 грн, мені здається підкрутили апарати! І так, машини я завжди мою швидко, і вони не брудні.
-
dmon ___ (pin_G_win) ★★★☆☆
Дорога в порівнянні з іншими мийками. Але з плюсів - те, що вона нова, і обладнання нібито шланга - не капає, термінал приймає - оплату карткою. З мінусів до доповнення до високої вартості, жлобство зі світлом - воно не горить у боксі доки не вставиш гроші в термінал
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса F1 carwash?
F1 carwash знаходиться за адресою вулиця Набережна Перемоги, 42-1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Як можна дістатися до F1 carwash?
Дістатися до F1 carwash можна за посиланням