Одна з найкращих АЗС у Полтаві. Заправляюся тут регулярно — газ і бензин завжди якісні, без нарікань. Двигун працює чітко, витрата стабільна. Персонал ввічливий і оперативний, заправка чиста, зручно заїжджати, завжди охайний туалет. Немає зайвого “фастфуду”, зате все по справі — заїхав, заправився, поїхав. Рекомендую!
Фотогалерея
Відгуки
-
Денис ★★★★★
-
Дмитрий Кузьмин ★☆☆☆☆
24.02. 25 заїхав заправить машину мене заправщик попросив перегнать машину на другу колонку, щоб не крутитися вирішив стати задом на що від заправщика вислухав що я не вмію паркуватися, заправщик сказав що на заправці прописаний регламент як паркувати автомобіль нащо я попросив мині його пред'явити але ні в заправщика ні в касира його немає буцімто він тільки для персоналу... Бажання заправлятися відпало, доволі глупий персонал АЗС.
-
Андрей Олексенко ★★☆☆☆
Заправлявся газом до повного балона. Приїхав - газу у мене вже не було зовсім. Балон на 42 літра, а заправили майже 43!!! Так двічі. На інших заправках Автотрансу та інших виходить завжди близько 39 літрів. Дурять! На мої запитання директор цієї заправки дурив мені голову. Більше туди не їзджу!
-
Просто вкусно ★★☆☆☆
Дуже хочеться залишити і свій відгук, пальне задовольняє, касири привітні, хот-доги та кава дуже смачні. Але, найбільший мінус цієї заправки це заправник, конкретно один, не знаю як його ім'я, але він іншої національності, здається давно вже там працює. Так ось, будь ласка, поясніть своєму співробітнику як потрібно поводитися з клієнтами, особливо полюбляє він "тикати", також дозволяє собі робити недоречні зауваження клієнтам, складається інколи враження, що він не заправник а директор, дуже неприємний, хоча і намагається здаватися кращим ніж він є! Саме таку оцінку я ставлю завдяки такому співробітнику.
-
Віктор Профф ★★★☆☆
Гарне місце, паливо норма, персонал привітний. От тільки біда у них, коли хочеш заправитися а хтось три хот дога замовив і по чашці кави пасажирам. І ти стоїш в черзі... Враження що хочеш купити паливо в "чебуречній" . Бувало, що не вистачало терпіння і ти їдеш в інше місце заправлятися.
-
Владислав Самосенко ★★☆☆☆
Непрацюючий додаток. Все дуже повільно. Ціна як на топ заправках, а якість обслуговування та пального бажає бути кращою.
-
Максим Крутов ★★★★★
Якісне пальне оновлена заправка якісне обслуговуваннЯ. Все є чай кава хот дог. І супермаркет що купити поїсти великий вибір
-
Паша Кириленко ★★★★★
Гарна АЗС! Нарікань не має,ввічливий персонал, завжди наявне паливо, зручне розташування! Є дисконт, як при розрахунку картою так і готівкою!
-
Grinko Drinko ★☆☆☆☆
Обманюють на кількості залитого пального. Раніше все було в нормі лили 46-47 газу, зараз через раз можуть набурити і 49.2л. Начальник Азс Андрій брихун і падло яке вішає лапшу про фізику та температуру, думаю провірю на іншій заправці виїздив їхнє повітря, заїхав заливаю Бінго 46.2 погодні умови такі самісенькі, тепер я на Автотранс ні ногою! Дешева рибка, погана юшка! Вибачення за Французьку.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Autotrans?
Autotrans знаходиться за адресою вулиця Ковпака 15, Київський район, 36000 Полтава, Полтавська область, Україна
Який номер телефону Autotrans?
Зв'язатися з Autotrans можна за номером телефону +38 (053) 251-83-06
Як можна дістатися до Autotrans?
Дістатися до Autotrans можна за посиланням