Доброго дня. Хочу поділитися враженнями клініки. Лікар Юлія Володимирівна, це мабуть найкраща лікар за всі роки, яких ми зустрічали. У доньки прогресуюча міопія. У дитини було бажання зняти набридливі окуляри і одягти омріяні лінзи. До цього ми були у Світогляді, там не вийшло з лінзами. Потім в он клінік. Потім в оптика зір, де сказали, що які лінзи дитині ви шо, вони і в око не влізуть. Прийшли до Вознесенської - прийшла, побачила, перемогла. Як то кажуть. Тепер дитина носить їх із задоволенням. Дуже вдячні клініці, персоналу за роботу та лікарю від Бога. Рекомендація моя на 1000000%
Фотогалерея
Відгуки
-
Ирина Мотрий ★★★★★
-
Ирина Швец ★☆☆☆☆
Первий раз пишу відкуг ,бо ніколи раніше не бачила такого відношення .Я більше 15 років замовляла тут лінзи і ходила до лікарів ,але більше ніколи сюда не прийду.Лікар Юлія Володимирівна завжди без настрою .Але цей раз вона вирішила шо має право хамити .Самого початку тільки я прийшла вона вже почала по хамське розмовляти ,потім вирішила шо має право виражатися до пацієнта"слушай детка" ,перебивати. Коли я їй сказали шо не потрібно так до мене виражатись і в мене є ім'я ,її відповідь була я не должна знати всіх імена і шо її дочка старше мене.Тоїсть до всіх хто молодше її доньке ,вона думає шо має право говорить "детка". Також,я до неї пришла с тим шо в мене почервоніло око,більше ніяких сиптомів не було .І вона поставили мені діагноз"в'ялотекучий кератит " ,почала лякати шо с такими оком мені срочно потібно лягати в обласну лікарню,шо це просто жах , робити уколи ,про лінзи потрібно забути. До вела мене до сліз ,це просто треба було чути як вона це все приподнисла ,я вже прощалась зі своїм зором. І коли я приїхала в обласну лікарню вони не зрозуміли зачем мені лягати ,сказали в тебе не має тако діагноза ,просто могли на терти лінзи ,приписали ліки і через 2 дня в мене все пройшло.Просто не носити тиждень лінзи і капати очі потібно. Можливо Юлі Володимирівні вже пора на пенсію,якщо діагнози вже не може розлічити. При "В'ялотекучом кератит" зовсім інші симтоми ,можна даже в інтернеті прочитати , там жахливі болі ,а в мене було тільки почерврніння,просто в людини не було настрою і вона вирішила шо має право ставити діагнози яких нема і хамити .
-
Оля Процай ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування, лікар не професіонал, ще й говорить російською, коли перевірялала в мене зір сказала не читати літери в голос, начебто я сама маю розуміти бачу я чи ні. Ніяких доцільних рекомендацій я не отримала, мабуть це найгірша клініка в Полтаві. Застаріле обладнання.
-
Yurii Mishchuk ★★★★★
Мені дуже сподобалось.Підібрали окуляри такі як я хотів,багато порад дали.На мій погляд краще ніж в усяких Оптика Зір і т.д.Вибір оправ величезний.Ціни високі,але ти ж платиш за якість.Рекомендую.
-
Богдан Потёма ★★★★★
Ок
-
Ксенія Кутова ★☆☆☆☆
Люди, будьте уважними!!! Вам тут намагатимуться продати ПРОСТРОЧЕНІ контактні ЛІНЗИ!!!! Персонал, який вам посміхнеться, візьме лінзу (термін придатності якої закінчився ще півроку тому!!!) щільненько запакує її в пакетик (а може ж ніхто не перевірятиме термін придатної і може вийде продати товар, а не списати його).. так вони «гарно роблять свою роботу» і я впевнена, що вони таки «впарять» ці прострочені лінзи комусь іншому. І ще в мене питання до керівництва даної оптики: «Вам не соромно? Ви заробляєте на здоров‘ї людей і можете собі таке дозволяти? Серйозно?».
-
Анна Крауз ★★★☆☆
Я не досить досвідчена у питаннях стосовно зору людина, яка прийшла отримати допомогу за рекомендацією моєї знайомої. Мені сподобався огляд у лікаря. Є відчуття, що вона - професіонал. Окуляри підібрані гарно і я залишила близько 200$ у цій оптиці. Але знімаю дві зірки за відношення. Лікар чекала від мене питань щодо проблеми. Вона просто мовчала і чекала питань. Жодних коментарів. Я розгубилась, мене засмутили проблемі із зором і не знала, яке питання слід поставити. Таке може статись із кожним. Питання з'явились потім. Але жодного пояснення щодо своїх проблем я не отримала, лише рецепт на окуляри і пізніше самі окуляри. Відношення персоналу дуже зверхнє. Можливо є якесь передвзяте відношення до зовнішнього вигляду людини абощо. Я не розумію чому я вийшла нічого не знаючи про те, як себе поводити із окулярами, як мені слід їх носити, у яких обставинах. Рекомендую вам бути активним відвідувачем із самого початку.
-
Марія Чишко ★★★★★
Зручно, доступно, багато апаратів, дитячий офтальмолог, привітний персонал.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Оптика IRIS?
Оптика IRIS знаходиться за адресою вулиця Степового Фронту 29а, Шевченківський район, 36000 Полтава, Полтавська область, Україна
Який номер телефону Оптика IRIS?
Зв'язатися з Оптика IRIS можна за номером телефону +38 (053) 263-23-87
Як можна дістатися до Оптика IRIS?
Дістатися до Оптика IRIS можна за посиланням