Відгуки

  1. Vasiliy Petrovich ★★★★★

    Чудова стоматологія! Сервіс, увага до клієнта та якість роботи на найвищому рівні, рекомендую!

  2. Анастасія Хижняк ★★★★★

    Вже пару років ходжу тільки до Ірини лікувати зуби, все на вищому рівні, сервіс супер, і головне безболісно

  3. Даниїл Пурій ★★★★★

    Лікую зуби, все добре. При видалені зуба, знаходився у м. Харків, звернувся до іншої стоматологічної клініки, щоб видалити зуб(шестірку), при огляді 3D, мені зазначили, що канали інших зубів дуже гарно запломбовано! Лікував у них!

  1. Ирина Хилькова ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Лікувала зуб, стоматолог сказала, що в зубі карієс тільки починається. Потім ще кілька разів ходила до них, бо не могла на цей зуб нічого кусати. У результаті не минуло й пів року, як пломба випала. Результат витрачений час, гроші, і тепер знову треба йти до стоматолога, тільки вже не до цього, бо так і без зуба можна залишитися.

  2. Gingo Studio ★★★☆☆

    В принципі зійде

  3. Галина Дубинина ★★★★★

    Уважне ставлення доктора і вирішення проблеми з якої звернулася. Дуже вдячна доктору і медсестрі! Всім рекомендую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Стоматологія?

Стоматологія знаходиться за адресою проспект Дмитра Павличка, 3а, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Стоматологія?

Зв'язатися з Стоматологія можна за номером телефону +38 (096) 049-49-42

Як можна дістатися до Стоматологія?

Дістатися до Стоматологія можна за посиланням

Advertisements