Чудова стоматологія! Сервіс, увага до клієнта та якість роботи на найвищому рівні, рекомендую!
Відгуки
-
Vasiliy Petrovich ★★★★★
-
Анастасія Хижняк ★★★★★
Вже пару років ходжу тільки до Ірини лікувати зуби, все на вищому рівні, сервіс супер, і головне безболісно
-
Даниїл Пурій ★★★★★
Лікую зуби, все добре. При видалені зуба, знаходився у м. Харків, звернувся до іншої стоматологічної клініки, щоб видалити зуб(шестірку), при огляді 3D, мені зазначили, що канали інших зубів дуже гарно запломбовано! Лікував у них!
-
Ирина Хилькова ★☆☆☆☆
Не рекомендую. Лікувала зуб, стоматолог сказала, що в зубі карієс тільки починається. Потім ще кілька разів ходила до них, бо не могла на цей зуб нічого кусати. У результаті не минуло й пів року, як пломба випала. Результат витрачений час, гроші, і тепер знову треба йти до стоматолога, тільки вже не до цього, бо так і без зуба можна залишитися.
-
Gingo Studio ★★★☆☆
В принципі зійде
-
Галина Дубинина ★★★★★
Уважне ставлення доктора і вирішення проблеми з якої звернулася. Дуже вдячна доктору і медсестрі! Всім рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Стоматологія?
Стоматологія знаходиться за адресою проспект Дмитра Павличка, 3а, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Стоматологія?
Зв'язатися з Стоматологія можна за номером телефону +38 (096) 049-49-42
Як можна дістатися до Стоматологія?
Дістатися до Стоматологія можна за посиланням