Про нас

Стоматологія з постійно високим стандартом чистоти й стерильності. Пацієнти відзначають команду професіоналів, доброзичливість і стабільну якість послуг.

Advertisements

Відгуки

  1. Анна Бирюкова ★★★★★

    Я дуже вдячна Світлані Іванівні і колективу стоматологічного центру за їх кваліфіковану роботу, доброзичливість, чуйність милосердя та турботу!!! Бажаю цій команді великих успіхів, натхнення, радості та щастя у своїх прагненнях, а також, задоволення від своєї праці на користь і потреб людей якім необхідна допомога. Любі мої!!! Хай буде мир на землі, а серці любов, спокій, впевненість у завтрашньому дні та творчій підхід у всьому що ви робите!!!

  2. Юлія Палій ★★★★★

    Починала я лікування своїх дітей в цій клініці, особливо мене турбувало питання з молодшим ( 7років) так як у нього дуже складна ситуація була, треба було робити під медіацією, але я була проти. Завдяки дівчаткам - чарівницям моя дитина подякувала зубки без наркозу, лікар і медсестра знайшли підхід до моєї дитини, і всі зубки ми полікували і навіть молочні по виривали які вже не потрібні. Потім я старшу дитину повела, і я була задоволена рекомендаціям та лікуванням . Сьогодні вже була я, мені полікували зуб, з обережністю, так як я трусішка ще та)).. потім зробили чистку, я навіть не уявляла, що буде такий шикарний результат, це майстри своєї справи і!!! Неважливо чи дитина чи дорослий, красунечки - лікарі знайдуть підхід до кожного. І резут просто вражає... Дякую Вам! Рекомендую!!!

  3. Таня Саражинская ★★★★★

    Все супер, лікар Світлана Анатоліївна, чудово провела консультацію та лікування. Дівчина адміністратор, Марія завжди зустрічає з посмішкою та цікавиться станом здоров'я. Рекомендую цю стоматологію)

  1. Mariya Shavarska ★★★★★

    Професіонали своєї справи. Дякую вам за все.

  2. Светлана Колесник ★★★★★

    Рекомендую! Дуже професійні лікарі, до кожного пацієнта свій підхід.

  3. Оксана Боровікова ★★★★★

    Користуюсь послугами цієї стоматології 10 років . Дуже задоволена. Працює команда професіоналів. В клініці завжди приємна атмосфера і доброзичливість персоналу.Рекомендую.

  1. Леся Сергийчук ★★★★★

    Прекрасна стоматологія ! Завжди чисто та стерильно ! Обожнюю колектив цієї клініки , який дуже уважний до всіх питань, щодо лікування зубів . Я люблю фініш лікування , коли виходиш з чистими, без нальоту зубами! Всім рекомендую !

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Estet-S?

Estet-S знаходиться за адресою проспект Василя Порика, 7Б, Київ, Україна, 04208

Який номер телефону Estet-S?

Зв'язатися з Estet-S можна за номером телефону +38 (097) 655-36-74

Як можна дістатися до Estet-S?

Дістатися до Estet-S можна за посиланням

Advertisements