Відгуки

  1. Dmitriy Pivovarov ★☆☆☆☆

    Мийка відстій! Автохімія не працює, піна взагалі не відмиває легкий опил на авто. Пилососи ніякі. Марно витрачені кошти. Адмін на запитання щодо якості засобів нічого взагалі пояснити не може.

  2. АndReй ЧиВаS ★☆☆☆☆

    Шо це за мода в працівників мийки, мити під машиною я ще не встиг виїхати воно вже з шлангом мені під машиною змиває не понятно шо грязі по факту ніякої і не було, тож не офроуд. І так само сусідні відділи ти саме помив авто а він чи навмисно чи немає чим зайнятись людині збиває і всі бризги летять на помиту машину, мені іноді здається що у працівників цієї мийки не все в порядку з головою. Грубість і не повага до клієнтів за це вже мовчу, говорять до тебе на ТИ як то ми друзі, раджу власнику поміняти персонал набрати адекватних людей, щоб у голові щось трошки було і більш взаємодії з клієнтами, бо кожного разу що не заїдеш якісь приколи ніколи не можна спокійно помитись і виїхати.

  3. Сергей Панкеев ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Користувався послугами з моменту відкриття. Машина була чорного кольору. Все було норм. Заїхав на машині білого кольору. Піна не зразу подається. Бруд як був так і лишився. (((

  1. Іван Горбачук ★☆☆☆☆

    Пропадають кошти на карті. Помив машину, залишилось 180 грн, від'їхав на пилесос, а на карті 0. Пройшла хвилина. Адмін сказав, що я не відключив карту і хтось скористався моїм залишком, але за хвилину неможливо використати 180 грн. Не рекомендую. Більше туди ні ногою

  2. Illia Obstrelov ★☆☆☆☆

    Не псуйте своє авто. Просто хлам.

  3. Татьяна Хворостян ★★★★★

    WASHERCAR . В нас є пропозиція по партнерству галузі автохімії для вашої мийки самообслуговування . +380960901120

  1. Руслан Величко ★★★★★

    Мийка супер, знаходиться в зручному місці, є карткова система. Також є знижки, хоч з 0:00 до 6:00 але це знижка.

  2. Натали Клицова ★★★★★

    Часто з чоловіком миємо машину, на даній автомийці самообслуговування , все подобається

  3. Андрій Ковальчук ★★★☆☆

    Мені не сподобалося. Є набагато дешевші варіанти, а якість краща. Піна не біжить, а лічильник рахує.Та й сама піна не айс. На інших мийках самообслуговування я за 60 гривень випиваю своє авто повністю. А тут витратив гроші та й нормально не вимив.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Self-service car wash?

Self-service car wash знаходиться за адресою вулиця Отаманів Соколовських 5, Богунський район, 10001 Житомир, Житомирська область, Україна

Як можна дістатися до Self-service car wash?

Дістатися до Self-service car wash можна за посиланням

Advertisements