Проходила теорію в автошколі у викладача Ігоря Федоровича — залишилась у повному захваті! Матеріал пояснює дуже зрозуміло, доступно та з прикладами з реальних ситуацій на дорозі. Атмосфера на заняттях завжди була дружня та спокійна, а будь-які запитання ніколи не залишалися без відповіді. Завдяки його професіоналізму та підходу до навчання мені вдалося розібратися навіть у складних темах і впевнено підготуватися до іспиту. Щиро рекомендую Ігоря Федоровича всім, хто хоче не просто "вивчити теорію", а дійсно зрозуміти правила дорожнього руху!
Фотогалерея
Відгуки
-
Виктория Журина ★★★★★
-
Viking Jabskaya ★★★★★
Хочу висловити свою щиру подяку за неймовірно корисні та ефективні практичні заняття в автошколі Еліт! Процес навчання водінню, який здавався мені складним і навіть лякаючим на початку, перетворився на захоплюючий досвід завдяки професіоналізму та терпінню мого інструктора, Ніни Павлівни. Ніна Павлівна – це справжній майстер своєї справи. Її здатність спокійно та зрозуміло пояснити навіть найскладніші маневри, а також її підхід до кожного учня заслуговують на найвищу оцінку. На заняттях панувала приємна, невимушена атмосфера. Я почувалась впевнено і комфортно, що є ключовим для швидкого засвоєння матеріалу. Жодного стресу чи паніки! Завдяки чітким інструкціям та постійній підтримці Ніни Павлівни, я не лише навчилась правильно керувати автомобілем, але й отримала реальну впевненість на дорозі та знання. Дуже рекомендую всім, хто тільки починає свій шлях у світ водіння, обирати саме цього інструктора. Дякую автошколі за такого чудового спеціаліста!
-
Юлія Костенко ★★★★★
Хочу висловити щиру подяку Автошколі "Еліт" за чудову підготовку та професіоналізм! Особливо хочу відзначити свого інструктора – Анну. Навіть у стресових ситуаціях (а їх на дорозі було чимало!) Анна завжди зберігала дивовижний спокій та була максимально терплячою. Це створювало комфортну атмосферу для навчання.Усі маневри, правила паркування та особливості дорожнього руху пояснювалися дуже зрозуміло, з акцентом на ключові моменти та типові помилки. Анна справді орієнтована на учня. Вона завжди звертала увагу на мої слабкі місця і приділяла їм більше часу, поки я не відчула повну впевненість у своїх діях. Якщо ви шукаєте інструктора, який не лише навчить водити, а й вселить віру у власні сили — обирайте Анну. Вона — справжній професіонал своєї справи!!! Щиро ДЯКУЮ ❤️
-
Ekateryna Tkachenko ★☆☆☆☆
Відгук розачарування автошколою Еліт… Коли ідеш в цю автошколу з велики надіями на навчання, а в результаті ти не отримав нічого… Шикарне навчання завершується після теорії. Ігор Федоровичу - респект, так докладно і цікаво викладати , то має бути хист ! Дякую вам. Склавши з першого разу іспит з теоретичного курсу , розраховуйте, що ви зможете не попасти на практичні заняття одразу, бо для вас немає місця , чекати - 1,5 місяця. А практика, це вже інша історія … плюс - на тебе не кричатимуть та не злитимуться за помилки , але інструктори не зацікавлені у вашому навчанні, немає індивідуального підходу, не розбираються помилки , не відточуються моменти , які б мали дати впевненість людині за кермом, відкатати та поїхати додому , ось все, що я відчула за кермом ( я думаю не всі інструктори такі в Еліті ) але за тебе 15 занять допрацьовують педалями та кермом і коли ти залишаєшся один на один з машиною , ти не розумієш , що робити і це страшно. Нажаль це не тільки мій досвід, бо спілкуючись з іншими учнями з потоку я чую те саме … багато людей розачоровані практичними заняттями за які віддаєш не мало грошей розраховуючи на навчання та хоча б базові навики. А питання від інструктора жінки на навчанні , розповідай , який досвід водіння маєш , людині яка не має прав !? Мене якщо честно поставив у ступор! І на відповідь : 15 занять в автошколі. На тебе дивляться з усмішкою та здивуванням. Автошколі Еліт бажаю професійності, гідної роботи з інструкторами , ви можете навчати краще !
-
Светлана Литвин ★★★★★
Добрий день! В автошколі Єліт я закінчила поки ще тільки теорію. Велика вдячність нашому вчителю Сергію Олександровичу за те, що навчив нас правил! Після екзамену в автошколі наступного дня в МРЕО всі, хто здавав з нашої школи - всі здали! А це показник високого рівня навчання! Дуже дякую!!!
-
Наталія Руденко ★★★★★
Чудова автошкола! Теорію склала з першого разу і без помилок! Чекаю на практику. Рекомендую йти навчатися тільки сюди)
-
Елена Пономарьова ★★★★★
Дуже вдячна автошколі "Еліт" за здобутті знання. Навчання на вищому рівні) Викладач Філімонов Сергій Олександрович професіонал своєї справи, легко і цікаво пояснив навіть складні теми.
-
Екатерина Черныш ★★★★★
Дуже рекомендую. Інструктори з повною віддачею підходять до навчання. Якщо ви дійсно хочете навчитись всім навичкам, які вам знадобляться в реальному житті - вам в Еліт. Єдине про що шкодую, що проходила теорію в іншій автошколі.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Еліт?
Еліт знаходиться за адресою вулиця Наваринська 2/1, Центральний район, 54030 Миколаїв, Миколаївська область, Україна
Який номер телефону Еліт?
Зв'язатися з Еліт можна за номером телефону +38 (096) 772-26-08
Як можна дістатися до Еліт?
Дістатися до Еліт можна за посиланням