жахливий персонал. заходила з друзями просто подивитися лаки, косметику та канцтовари. в результаті за нами постійно ходила консультант і пильно дивилася на нас. потім до нас підійшла дівчина і сказала що якщо ми зараз не підемо, то вона викличе охорону.
Фотогалерея
Відгуки
-
Ксения Федорович ★☆☆☆☆
-
Яна Косюк ★☆☆☆☆
Зайшла у магазин просто подивитися товар, консультантка, замість того, щоб підійти запитати, чи потрібна допомога, просто стояла в кінці ряду і пристально споглядала. Коли ж до неї підійшла інша дівчина, вони почали некоректну та зверхню розмову між собою в мою сторону. І замість помічі у виборі продукту, я отримала тільки "слєжку" та косі погляди
-
Юлия Андреева ★☆☆☆☆
Не вперше роблю покупки в цьому магазині, є знижка. Але після цього інциденту більше ні ногою! Купила декоративну косметику, а саме "HD Finishing powder". Тестера на пудру не було, колір наче мій - вирішила взяти. Пудра відкрита, тобто доступ вільний, і не зрозуміло скільки і хто її до цього відкривав. Але бо довіряла магазину – купила. Прийшла додому, і виявила що немає спонжика який повинен бути в комплекті, ну я використала свій, нанесла пудру і через хв.20-30 у мене в зонах нанесення почервоніло обличчя. Я зрозуміла, що з цією пудрою явно щось не те. Наступного дня вирушила до магазину, з пудрою та чеком пояснила ситуацію, на що мене ще й звинуватили що мовляв може це я спеціально спонжик вийняла тощо. Взагалі, гроші не повернули, і особливо не вникали в цю ситуацію. Пудру я залишила їм. Прикро, що такий персонал і так споганили магазин(
-
Yuliia Karikash ★☆☆☆☆
Не вперше роблю покупки в цьому магазині, є знижка. Але після цього інциденту більше ні ногою! Купила декоративну косметику, а саме "HD Finishing powder". Тестера на пудру не було, колір наче мій - вирішила взяти. Пудра відкрита, тобто доступ вільний, і не зрозуміло скільки і хто її до цього відкривав. Але бо довіряла магазину – купила. Прийшла додому, і виявила що немає спонжика який повинен бути в комплекті, ну я використала свій, нанесла пудру і через хв.20-30 у мене в зонах нанесення почервоніло обличчя. Я зрозуміла, що з цією пудрою явно щось не те. Наступного дня вирушила до магазину, з пудрою та чеком пояснила ситуацію, на що мене ще й звинуватили що мовляв може це я спеціально спонжик вийняла тощо. Взагалі, гроші не повернули, і особливо не вникали в цю ситуацію. Пудру я залишила їм. Прикро, що такий персонал і так споганили магазин(
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Шарм?
Шарм знаходиться за адресою бульвар Шевченка 345, Придніпровський район, 18016 Черкаси, Черкаська область, Україна
Який номер телефону Шарм?
Зв'язатися з Шарм можна за номером телефону +38 (080) 050-51-13
Як можна дістатися до Шарм?
Дістатися до Шарм можна за посиланням