Закінчила навчання в цій автошколі та склала іспит з практичного водіння з першого разу завдяки інструктору Володимиру Володимировичу. Дуже доступно й зрозуміло пояснює, спокійно роз’яснює всі помилки та завжди підтримує під час занять. Навчання проходило в комфортній атмосфері, без стресу, з індивідуальним підходом до учня. Щиро вдячна за професіоналізм, терпіння та мотивацію!
Фотогалерея
Відгуки
-
Дарія Покотілова ★★★★★
-
Жила Вікторія ★★★★★
Закінчила навчання в автошколі, дуже задоволена ставленням інструкторів та адміністрації. Теорію здала з першого разу, практику також з першого! Водінням займалась з Володимиром Володимировичем - прекрасний наставник, інструктор та дуже приємна людина. Завдяки йому навчилась з нуля і здала відразу ж. Декілька занять було ще з Віталієм Віталійовичем (ніби так) теж дуже приємний молодий інструктор. Всім раджу цю автошколу
-
Тамара Ткаленко ★★★★★
Навчання в автошколі МІК-авто - мій перший досвід з керування автомобілем. Теорія - на професійному рівні, практика - пройшли всі необхідні завдання. Все на рівні. Спілкування з секретарем та безпосередньо з Ігорем Костянтиновичем сподобалося, сучасні і виховані люди. Теорію здала з першого разу, практичне завдання з другого. На всіх етапах був супровід спеціалістів автошколи. Наразі досвід водіння 8 років. Рекомендую навчання в МІК-авто.
-
Denys ★★★★★
Пройшов навчання в цій автошколі. Теорія Віталій Федорович дуже високий рівень викладацьких навичок, вміння донести і розʼяснити! Практика Віталій Антонович це індивідуальний підхід, розʼяснення, відпрацювання навичок! Отримав задоволення від навчання!
-
Rempi Izek ★☆☆☆☆
Шарага ще та, люди перед тим як туди йти, прочитайте коментарі.
-
Lenochka Berry ★☆☆☆☆
Знайома розповідала, що не дуже хороша автошкола. Викладачем не задоволена, змушував тупо переписувати з книжки. Інструктором теж не задоволена, бо їздили по його справам і стояли коло його дому по пів часа. Насилу завершила навчання, зі стресом.
-
Lora Lora ★★★★★
Нещодавно закінчила цю автошколу. Дуже дякую всім: секретарю Ані, викладачу Віталію Федоровичу, інструктору Віктору Анатолійовичу, директору Ігорю Констянтиновичу. Організація викладання теорії і водіння на дуже хорошому рівні. Я з нуля, не їздивши раніше, отримала хороший старт, теорію здала без помилок, як на внутрішньому екзамені, так і в МВС. Водіння здала теж добре, навіть інспектор похвалив школу, що добре навчає водінню. Дуже дякую за проведений з Вами час з користю і задоволенням.
-
Іренка Кондратюк ★★☆☆☆
Отримала права 3 роки тому!Не їжджу сама по місту через страх погано припаркуватися(((20 занять їздили по прямій,паркувалися лише біля офісу...На естакаду їздили разів 4,а там щоб заїхати "в гаражик" потрібно стати так,щоб плече було навпроти дерева...Далі маніпуляцій не пояснюю,адже дерева все одно немає біля мене,коли я їду на ринок...Інструктор так собі...А директор грубіян ще той,огидно було дивитися,як він відчитує хлопців,бо машина весь час ламається...
-
Bogdana Skopintseva ★☆☆☆☆
Інструктори хороші, проте, псує репутацію школи сам директор- самовпевнений хам та грубіян, за людей нікого не вважає!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Мік-авто?
Мік-авто знаходиться за адресою проспект Хіміків 50, Соснівський район, 18000 Черкаси, Черкаська область, Україна
Який номер телефону Мік-авто?
Зв'язатися з Мік-авто можна за номером телефону +38 (047) 264-51-74
Як можна дістатися до Мік-авто?
Дістатися до Мік-авто можна за посиланням