Відгуки

  1. Инна Козак ★★★★★

    Хочу подякувати Лєрі Валеріївні за уважність, професіоналізм та тепле ставлення. Вона завжди робить все швидко, якісно і безболісно, і я почуваюся впевнено під час кожного візиту. Рекомендую її як справжнього спеціаліста та турботливого лікаря!

  2. Lunaal ★★★★★

    Лікар Севрук Владислав Анатолійович - самі найкращі враження! Вдячна за консультацію та рекомендації, а також, за людяність! До Вас можна йти сміливо, забувши страх перед стоматологами. Дякую!

  3. Ольга Нечипоренко ★★★★★

    Видаляла зуби рік тому у Володимира Сачавського. Безболісно, все швидко зажило. Залишилась задоволена. Лікар акуратний, компетентний. Зараз постійно в нього лікуюсь.

  1. Татьяна Шкляр ★★★★★

    Дуже рекомендую лікаря-стоматолога СЕВРУК ВЛАДИСЛАВА АНАТОЛІЄВИЧА Знайома з ним майже 20 років. Впевненно можу сказати , він лікар від Бога та з золотими руками . Якість надання послуг завжди на найвищому рівні ! Лікування та реставраційні роботи все це безболісно та з використанням якісних матеріалів і головне це те , що я в цьому завжди впевнена на 100 % . Все ідеально !!! А якість мого життя суттєво покращилась, я знов усміхаюсь повною усмішкою і точно знаю, що не повернусь до колишніх проблем! Ще хочу окремо підкреслити високий рівень чистоти у клініці та дуже приємне не навʼязливе обслуговування!

  2. Ольга Синица ★★★★★

    Нещодавно проходила лікування в цій стоматології. Атмосфера дуже сподобалась — лікарі привітні й дружелюбні. Стоматолог Сачавський все зробив безболісно й швидко. Дякую за професіоналізм та якісну роботу!

  3. Katy Kseeva ★☆☆☆☆

    Обслуживание просто дно! Халатность и безтактность стоматолога Нины Ивановны убила на повал. Оборудование совдеповское, ставят диагноз с последующим лечением не узнав картину полностью. Даже не захотела смотреть на КТ, которое было с собой уже , ответила - "да сразу видно что это, я такое каждый день делаю" Не советую!

  1. Александр Степанчук ★☆☆☆☆

    Пишу рік потому мого візиту .... Ставили 2 рази пломбу, яка відвалювалася .... Забрав гроші і зробив у більш компетентних фахівців. Уже рік пломба коштує і все добре. Висновок: Рукожопи і бариги Не раджу

  2. Виталик Говорун ★☆☆☆☆

    У відділенні на Градинської 5, завдали дитині пошкодження на обличчі 27.07.20! Велика ймовірність, того що залишаться шрами. Дитина, дуже злякався!

  3. Троя Троя ★☆☆☆☆

    Подзвонила уточнити коли буде хірург, так як розуміла, що швидше за все зуб будуть видаляти. Сказали, що буде завтра. На наступний день прийшла на огляд і лікар таки підтвердив, що потрібно видаляти. Ось тільки хірурга не виявилося, почали відправляти мене у кабінет при поліклініці по швидкої. На кой говорити, що буде хірург !!! ?? Ставлення персоналу неприємно здивувало (особливо лікаря, жінка років 50).

  1. Kristina Baraboi ★★★★★

    Вирвали тут зуб мудрості, навіть дуже добре. Хороший лікар, персонал і ціни

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Дюшато?

Дюшато знаходиться за адресою вул. Рональда Рейгана, 19, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Дюшато?

Зв'язатися з Дюшато можна за номером телефону +38 (044) 383-12-55

Як можна дістатися до Дюшато?

Дістатися до Дюшато можна за посиланням

Advertisements