Купувала каву в «Сімі» не під музику, а під крики керуючої, яка принижувала персонал на очах у відвідувачів. Вона кидалася лотками через те, що десерти не були викладені, незважаючи на велику кількість людей. Можливо, їй варто пройти тренінг, щоб бути адекватним керівником, а не кричущою базарною жінкою, або принаймні придбати заспокійливе. А ще краще — не допускати таку людину до роботи з людьми, адже вона не вміє контролювати свої емоції.
Фотогалерея
Відгуки
-
Марія Шпалерчук ★☆☆☆☆
-
Катя Кальчук ★☆☆☆☆
Хамовитості і нецензурної лексики персоналу немає меж. Шановні чому відгуки видаляєте? Саме гірше для бізнесу це ховати реальні відгуки людей, ізза такого персоналу не хочеться повертатися в цей магазин
-
Настя Кузь ★☆☆☆☆
Не одноразово заходила в магазин, я в шоці від вашого персоналу. Дисципліни нуль, персонал займається своїми особистими справами не зважаючі на клієнтів. Зверніть увагу на керуючу, куча матів, крики на залі. Таке відчуття що зайшла в галіму наливайку. Останній раз заходила з дитиною і після нецензурної лексики персоналу одразу вийшла бо це жах повний!!! Знайомі які теж там були в шоці від хамовитості керуючої " я вам що тут должна щось" зверніть увагу!! Ви втрачаєте клієнтів. Стояти на касі по 5 хв і чекати поки працівники димонстративно показують що вони "сильно" зайняті не ок! Чула багато історій за ваш магазин і всі вони негативні.
-
Валентина Веремейчик ★☆☆☆☆
Продавці надають неправдиву інформацію щодо свіжості випічки. Брала мафін. Завіряли, що свіжий, а виявився черствий.
-
holt ★☆☆☆☆
Купив багет і отравився… більше ніколи там не буду купляти
-
MallluS ★★★★☆
Невеличкий магазинчик, але тут є все необхідне. В магазині доволі чисто, ціни оптимальні, з персоналом також проблем не було) Сподобався великий асортимент кави, також не погані тут хот-доги. В цілому не погано!
-
Олександр Ванюрський ★★★★★
Непоганий вибір товару. Бонусна програма у смартфоні.
-
Ольга Заруба ★☆☆☆☆
Продавець звинуватила покупця в крадіжці на другий день після покупки не перевіривши докази його вини .Після перегляду камери спостереження вияснилось,що персонал не побачив як покупець поклав товар на місце .Вимагали гроші за глазурований сирок якого жінка не брала !!!Персонал навіть не вибачився за НАКЛЕП !!!.Позор такому супермаркету!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сім23?
Сім23 знаходиться за адресою вулиця Домни Гордіюк, 2, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000
Як можна дістатися до Сім23?
Дістатися до Сім23 можна за посиланням