Відгуки

  1. Яна Більчик ★★★★★

    Сервіс чудовий, не перший раз купую у вашому магазині, продавці привітні завжди допоможуть і підкажуть

  2. Едуард Смолка ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс, примірочна закидана коробками

  3. Tania Yuriyivna ★☆☆☆☆

    Сервіс жахливий,роздягальні брудні,після ребрендингу стало тільки гірше. Підійшла на касу до дівчинки запитати де можна найти пояс до плаття,так як бачила уже раніше,що він там має бути,а на вітрині всі були без.Знайшла на сайті це плаття з поясом,задала нормальне звичайне питання,показую фото і бачу закатані очі і якесь фиркання,щоб я знайшла консультанта і запитала в неї,шукаю консультанта,в якої теж закатані очі і відповідь де я вам його знайду,і чому ви не підійшли на касу(я щойно звідти),вона йде зі мною на касу і вуаля саме ці пояси,від цього плаття,такі ж як на фото лежать в шухлядці прям під касою,то чому не можна просто адекватно відповісти і спробувати допомогти?Ваші дівчата пройшли навчання в продавців Брокарду?

  1. Христина Височанська ★☆☆☆☆

    Сервіс максимально жахливий, зайшла з думкою придбати щось цікаве, а консультант навіть не привіталась у відповідь і зовсім не знає асортимент магазину. Після цього настрою взагалі не було

  2. Olia Vigory ★★★☆☆

    Загалом хороший магазин з доступними цінами і, відповідною до ціни, якістю продукції. Але маю зауваження щодо примірочних: щоб приміряти одяг приходиться роззуватися, а якогось коврика під ноги ніхто не кладе, потрібно ставати на холодну і дуже брудну підлогу ( власники, якщо Вам шкода закупити коврики витрачайте гроші хоча б на прибирання бруду!

  3. alina golub ★☆☆☆☆

    Доброго дня Купували у вас дитячу куртку 2 тижні тому, дуже гарна, але якість жахлива , через тиждень почала облазити та в дитини виявилась алергія на шиї від такоі кількості фарби Стерся воротник і рукава, це при тому що іі навіть не прали А я вже мовчу про прання Я все розумію але тиждень- два для куртки це замало , щоб викинути на смітник Мусите зробити в продажі для таких речей ще фарби для таких тканин Дуже шкода що у вас такий магазин в якому про якість і здоров‘я клієнтів ви не дбаєте Розчарована Не рекомендую(особливо речі для дітей)

  1. Roman Konoplytskyi ★☆☆☆☆

    Обслуговування на найнижчому рівні. Касир хамовиті і тупуваті…. Не відпускають товар бо клієнт мусить шукати суму без здачі! Мотивують це тим, що на цінниках пише сума і вони не зобов’язані шукати решту)))

  2. Андрюха «baron» Воля ★★★★★

    Хороші ціни, товар якісний, хоча дивлячись як носили, ціни супер, не рівняйте з базаром, є такі речі що страшно навіть дивитись, а є такі що око радують. Часто відбуваються розпродажі, на момент 10 лютого 2018 проводять міні акції аля «кінець зими давай купляй в нас зимові речі по знижці», шкода що тільки жіночі

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Reserved?

Reserved знаходиться за адресою вулиця Сухомлинського, 1, Луцьк, Волинська область, Україна, 43024

Який номер телефону Reserved?

Зв'язатися з Reserved можна за номером телефону +38 (067) 675-71-94

Як можна дістатися до Reserved?

Дістатися до Reserved можна за посиланням

Advertisements