Про нас

Клініка з імплантацією, терапією та комфортним сервісом. Пацієнти відзначають безболісні процедури, уважний персонал і постійне оновлення обладнання.

Advertisements

Відгуки

  1. Анастасія Глушок ★★★★★

    Мені після переїзду в Киів було важко знайти свою стоматологію. Обирала ті що поруч з домом. Мені сподобалось як адміністратор Наталя пояснила переваги клініки і обрала мені зручний час. Лікар на першому візиті пофотрафувала мої зуби, що мене приємно здивувало, розповіла про стан кожного зуба. Зробила гігієну. І полікувала їх.Я задоволена! І я тепер рекомендую клініку своїм друзям.

  2. Дмитро Вовнянко ★★★★★

    Хочу висловити свою подяку лікарю Сергію Олександровичу, що вилікував мої зуби, за відношення, я вражений! Лікар детально все пояснив, так довго і ретельно кожен візит проходив. Але який результат. Дякую усій команді і Ірині Володимирівній, що покрила мої зуби коронками! Успіхів вам!

  3. Витек В ★☆☆☆☆

    Біжить від цих рукожопів, робив у них пломби і імпланти 4 штуки, всі прийшлось переробляти, дорого больно, вони роблять по стандарту 19 століття. Імплант ставив Сергей Васильевич Максимчан, йому не навчати студентів потрібно, а самому повернутися за парту, каждий імплант на авось кріво косо і так сайдет, дуже жалію що у ним звертався. Зараз все переробив в іншому місті хожу довольний. Є с чим зрівняти. Категорично не рекомендую цю клініку!!!

  1. Вікторія Лихацька ★★★★★

    Дуже дякую Яні Володимирівні за професійний підхід, я звернулась видалити молочний зуб сину, лікар його вийняла пальцями- дитина і незчулась) а далі порекомендувала чистку зубів і герметизацію фісур) прописала лікування ясен, скоригувала гігієну ротової порожнини! Рекомендую!

  2. Виталий Правда ★★★★★

    Дякую за допомогу!

  3. Anna Yanchenko ★☆☆☆☆

    Ортодонт прекрасний, але організація та менеджмент просто нуль балів. Не передзвонюють, коли кажуть, що перевірять час у доктора та наберуть, можуть за 24 години до прийому зателефонувати і сказати, що "вибачте, доктор у відпусці, чи буде вам зручно прийти через 10 днів". Клініка для тих, хто має час і натхнення.

  1. Yuri Kharchenko ★★★★★

    Хочу подякувати персоналу клініки Віва-Дент. Турботливі працівники, професійні лікарі, приємна комфортна атмосфера у кімнаті очікування. Кожний візит помічаю появу якихось новинок у обладнанні. Маю чутливі зуби, тож безболісний процес лікування для мене важливий. Як результат – стресу від свердління не відчуваю, всі зуби та пломби стоять на місці. Дякую Ірині Цішкевич за дві нові пломби. Успіхів у вашій роботі!

  2. Yura T. ★★★★★

    Довго вагався на імплантацію, і марно! Сергій Васильйович зробив все швидко і без болю. І головне, наступні дні не було незручностей у звязку з операцією. Дякую Ірині Володимирівні, що рекомендувала хорошого хірурга!

  3. Олександр Кравченко ★★★★★

    Дуже задоволений. Професійна робота, привітний персонал, комфортно, швидко і якісно. Відзначаю ставлення лікарів до своєї роботи і клієнта. Прийду ще раз.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Віва Дент?

Віва Дент знаходиться за адресою вулиця Урлівська, 30, Київ, Україна, 02068

Який номер телефону Віва Дент?

Зв'язатися з Віва Дент можна за номером телефону +38 (044) 585-04-55

Як можна дістатися до Віва Дент?

Дістатися до Віва Дент можна за посиланням

Advertisements