Відгуки

  1. Яна Приватно ★☆☆☆☆

    Сервіс -0. Заходячи до магазину, спрацювала система безпеки , ніде не спрацьовували , тільки в Мохіто . Лиця були вже кислими у продавців. 10 хв і я купила річ . Вітатися навіть на касі не вміють!! Виходжу - пищить. Я спинилась , питаю - все добре, воно пищало як я заходила?!! Продавчиня скривлена до мене вигукнула: шукайте, що у вас там пищить . ((((! Скупившись в 3 бутиках і відвідавши ще декілька жодних проблем!! …Негатив , фу

  2. Olena Elena ★★★☆☆

    Немає ніколи знижок і відповідних розмірів ходових речей. Магазин щоб приміряти і купити зі знижкою в інтернеті!!

  3. lena klymets ★☆☆☆☆

    Доброго дня! Сьогодні 13.09 купувала плаття у Вашому магазині в Луцьку торговий центр Порт Сіті. В магазині вперше, дуже сподобався, плаття теж підійшло і сподобалося, але як виявилося було з дефектом....на питання до продавця чи можна якось вирішити дане питання, почула у відповідь крики, це ж Ви отак відноситеся покупці до речей, це хтось з покупців зробив....і всяка інша нісенітниця.. Так я розумію покупці бувають різні і настрій теж, але хотілося почути у відповідь мінімум вибачення максимум знижку, за кордоном так вирішують питання! Просто обслуговування ниже 0, як можна кричати до твого клієнта, ніякої усмішки, добрий день, я ж не секонд прийшла купувати, хоч і там більш лояльніше ставляться, а купувала плаття за 1300 грн. Думаю Ви приймете до уваги мій коментар ! Дякую) Просто хороший магазин...але менеджмент...

  1. Ольга Савчук ★★★★★

    Що тут скажеш, улюблений магазин!

  2. MrSnape ★★☆☆☆

    Була в цьому магазині і не раз, асортимент хороший, все класно. Вибарала собі речі, приміряла, але всі не підійшли, неличили до лиця, тому і всі повісила. Ідучи я почула як одна консультант з лишньою вагою і в платті-рубашці в клітинку сказала "Вопрос, зачєм...?". Сваритися не хотіла тому і пішла, проходячи повз цей магазин ще раз бачила як покупець свариться з тією самою. Треба робити висновки...

  3. Nataliya Tymoshchuk ★☆☆☆☆

    Мала сьогодні дуже неприємний досвід у магазині! Купувала пальто, яке було на розпродажі. На пальті мого розміру є дві кнопки і обидві були відірвані. На касі при розрахунку запитала в касира чи можуть вони зробити знижку ще 50грн оскільки кнопки мені доведеться ремонтувати, а більше мого розміру не має. Касир чемно повідомила, що запитає в «старшого». Отож, супервайзер/«старший»/менеджер Іван сказав більше ніяких знижок так як товар уже на розпродажі. Коли я запитала чи бачить він дефект? Він відповів : « Ну то й що??? Тут можна просто пришити». Якщо ви не будете його брати то ми його просто «спишем». І коли я все ще розмовляла просто розвернувся і пішов!!! В цій ситуації важливі не гроші, а ставлення! Він міг би все це сказати зовсім іншим тоном і зовсім іншими словами! Такого нахабства і ставлення до клієнтів давно не бачила!!! В нормальних, цивілізованих країнах вам самим скажуть, що ось тут є невеликий дефект і самі зроблять знижку! Шановний власник/директор/керівництво раджу вам краще тренувати працівників (враховуючи, що ваш дуже «ввічливий» Іван є «старшим»), тому що речі мені у вас подобаються і я могла б у вас купити ще не одну річ, але більше до вас заходити не хочеться саме через ставлення до клієнта. А таких працівників як Іван звільняти або не тримати на посаді «старшого». Іван своїм прикладом показав, що йому абсолютно байдуже який досвід лишається у клієнтів після відвідування магазину! З повагою

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Мохіто?

Мохіто знаходиться за адресою вулиця Сухомлинського, 1, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000

Який номер телефону Мохіто?

Зв'язатися з Мохіто можна за номером телефону +38 (067) 675-69-81

Як можна дістатися до Мохіто?

Дістатися до Мохіто можна за посиланням

Advertisements