Відгуки

  1. Сергій Котюк ★☆☆☆☆

    Складно повернути товар куплений на сайті. Жахливий сайт не рекомендую .

  2. Тетяна ★★★★★

    Все супер, менеджери просто неймовірні. Підхід, сервіс, консультація - все на вищому рівні! Дуже дякуємо!)

  3. Анастасія Чижик ★★★★★

    Дуже вдячна продавцю-консультанту Наталі за допомогу із вибором розміру взуття! Я переміряла дуже багато пар і знайшла той розмір, що шукала! Дякую величезне! Дуже сподобалось ставлення до клієнтів ❤️

  1. Софія Вербицька ★★★★★

    Неодноразово купували взуття в цьому магазині. Великий і зручний магазин , великий асортимент різноманітних товарів. Дуже привітний персонал, дівчата допомогли підібрати розмір , підказали як доглядати за взуттям і порадили дієві засоби для очистки взуття

  2. Ната Хомяк ★★★☆☆

    Оскільки ні через чат бот, ні через гарячу лінію достукатися до вас нереально, лишу відгук тут. Замовила босоніжки Кларкс з доставкою у магазин. Сьогодні прийшла забирати і просто в шоці - підошва брудна, етикетка прив'язана ниткою, коробка пом'ята, липучки розклеєні. Враження, що їх 100 разів поміряли і як були так і кинули в коробку. Забрала лише тому, що внесена передоплата, більше мого розміру немає на сайті, щоб обміняти і товар за ціною літнього розпродажу. Але! навчіть свої продавців відправляти замовлення в належному вигляді. Маю дуже неприємний осад після покупки і в моєму обличчі ви отримуєте анти-амбасадора.

  3. Oleksii Zubach ★☆☆☆☆

    24 листопада 2020 - немає в магазині зимового дитячого взуття! На сайті вибрали, дитина від них в захваті. Вибирали на сайті з мобільного. Відкрив сайт на ПК щоб замовити, а там сповіщення "На період шалених знижок 24-28.11 резерви та доставки у магазини працювати не будуть. Відкладати та заморожувати не час, час купувати! В магазинах, на сайті, у додатку." Оператор сказав що в них така акція на чорну п'ятницю - доставка тільки поштою. Це взагалі вершина неповаги до клієнтів - маючи магазин з примірочними відправляти приміряти товар на пошту! Просто немає слів! І судячи з о'бяви замовлення товару на магазин - це така гра "заморозь товар", а не купівля. Хто не знав тепер може добре розважитись у цій грі.

  1. Мирослава ★★★★★

    Робила покупки у магазині Інтертоп у Луцьку. Чудове, приємне обслуговування. Персонал - професіонали своєї справи. Дякую . Рекомендую.

  2. Іра Іванова ★★★★★

    Мені особисто обслуговування дуже сподобалося.Ваш коментар лише суб'єктивна думка . Продавці привітні та насправді розуміються на своїй справі. Не подобається то не ходіть туди!

  3. ОЛЕНА ІВАНОВА ★★★★★

    Мені дуже сподобався магазин. Гарний асортимент товару.. Класний і вічливий персонал.

  1. Елена Павленко ★☆☆☆☆

    Хто брав тих продавців на роботу? Якщо не вмієш працювати з клієнтами - не лізь в продажі!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Intertop?

Intertop знаходиться за адресою вулиця Сухомлинського, 1, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000

Який номер телефону Intertop?

Зв'язатися з Intertop можна за номером телефону +38 (080) 030-99-19

Як можна дістатися до Intertop?

Дістатися до Intertop можна за посиланням

Advertisements