30- того серпня о 20.29 дочці не дали здачі 50 грн . Купляла одну хлібину дала 200 грн решти дали111грн . І це вже не перший раз !!!! Спочатку було гривня - дві ...5....10 . Але після 50 в мене вже здали нерви ....ходила на розборки ! Годину мотали ті камери в результаті - вибачте ми винні ! Уважно рахуйте решту з готівки !!!І що ще зауважила ,що коли відправляла дочку з карткою то жодних проблем! Цікавить їх тільки готівка !!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Olga Kolobziej ★☆☆☆☆
-
Віталій Ковальчук ★☆☆☆☆
Мав необережність замовити у цьому магазині хот-дог, показав конкретно з якою я хочу сосискою та темною булочкою, зробили класичний французький із білою. Не знаю чим слухали. В чеку у них виявився французьким. Залишив їм. Не рекомендую такий сервіс, краще утриматися від такого сервісу.
-
Валентин Костюк ★☆☆☆☆
Продукція так званого власного видготовлення, дефростована, без будь якої інформації, ні дати виготовлення, ні строку придатності. Лохи і так зїдять. Тухлопритончик. Поряд за 50 метрів є інша торгова точка, все завжди свіже, асортимент не меньший ніж у сімці, і ціни значно нижчі.
-
Адам Б ★★★★★
приємний інтер'єр, ціни помірні + плюшки в їх додатку)
-
Софізя Новосад ★★★★☆
Супер магазин. Продавці дівчата дуже привітні і швидко і якісно обслуговують
-
VP !!!!! ★★★★★
Сім23 на мою думку,наразі одна з найкращих груп магазинів.
-
Олександр Новосад ★☆☆☆☆
Є і адекватні продавці, але більшість це хамло! Я не конфліктна людина, але у цьому магазині без цього ніяк! Підходиш до каси і стоїш чекаєш коли на тебе хтось зверне увагу і обслужить. Постійно гнилі продукти на полицях в яких мошка і цвіль, продавці у відкриту хамлять, мені не захотіли продавати енергетик(БЕЗАЛКОГОЛЬНИЙ НАПІЙ) поки я не показав паспорт, що за маячня, де написано що ПРОДАЖ енергетичних напоїв з 18 років? Кажуть одягти маску при тому у касирів вона десь на бороді і попереднім покупцям "подружкам" за маску нічого не сказали і обслуговували і без неї.
-
Олег Крат ★★☆☆☆
Непорядно встановлюються ціни на товари,пише одна ціна а товар за такою ціною знаходиться в іншому місці,і це вже не перший раз...
-
Ируня ★★★★☆
Магазин розташований на трасі, тому покупців повинно бути вдосталь. Тобто гарне місце розташування. Вибір не дуже вразив, бо те що було потрібно не знайшла а за те що заплатила, що купила трішки здачу довго чекала. Здача у касі повинна бути завжди, щоб покупець довго не чекав.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сім23?
Сім23 знаходиться за адресою вулиця Чкалова, 24а, Ківерці, Волинська область, Україна, 43000
Як можна дістатися до Сім23?
Дістатися до Сім23 можна за посиланням