Про нас

«IS Beauty» — салон краси у столиці. У наявності стрижки. Усередині підтримують {attr}; візит проходить спокійно.

Advertisements

Відгуки

  1. Настя Королева ★★★★★

    Дуже комфортна атмосфера, прекрасний спеціаліст. Процедура дуже ефективна - буквально 5 сеансів і вже дуже видно результат, але звичайно треба терпіти місцями, бо є крепотура:)

  2. Maria Kysil ★★★★★

    Дуже вдячна за сеанси ендосфери!!! Дуже якісний і комплексний підхід, а головне ефективно! Я побачила результат вже після другої процедури і дуже цим задоволена. Я тепер постійний клієнт однозначно!

  3. Инна Ткачук ★★★★★

    Подобається

  1. Анна «АЛетучая» Л ★☆☆☆☆

    Напевно і добре, що не дуже. Працюють тільки зі своїми клієнтами. Ось приїхав ти у відрядження. І не разу у них не був. А цей салон поруч. І не беруть тебе. Ну ось тільки тому і 1 зірка. А так напевно не погано:)) (

  2. Юлия Щербина ★★★★★

    Стрижусь рідко, але все подобається, завжди.

  3. Вікторія Григорівна ★★★★★

    Сьогодні я в черговий раз відвідала цей салон, який розташований в новому будинку неподалік від мальовничого парку "Орлятко". Я ніколи не прив'язувалася до місць, де користувалася послугами краси, для мене головне майстерність, професіоналізм та вміння знайти підхід до клієнта. Зараз в цьому салоні працює дві талановиті людини, яких я ціную та люблю - це майстер-перукар Даша та косметолог-дієтолог Людмила. Я маю сміливість рекомендувати їх послуги своїм рідним та близьким, адже якість перевірила на собі і задоволена)). Всі, хто відвідав котрусь із них став постійним клієнтом. Але, щоб мій сьогоднішній відгук не став черговою рекламою, поділюся з вами корисною порадою від косметолога-дієтолога Людмили по догляду за обличчям. Для мене став відкриттям новий косметичний засіб з гідрофобним маслом лінійки Bielenda - argan cleansing face oil, це як приклад, в асортименті є і інші виробники. Справа в тому, як мені пояснила Людмила, цей засіб має погану репутацію серед споживачів, так як після його використання з'являються висипи на шкірі. Але така ситуація виникає тільки тому, що споживачі не до кінця знають як правильно проводити очищення обличчя за допомогою гідрофобного масла. Спочатку необхідно нанести невелику кількість засобу на обличчя і за допомогою пальців рук зробити масаж, який допоможе маслу проникнути в шкіру обличчя та розчинити делікатно косметику, зароговілості епідермісу і навіть допоможе розчинити такі ненависні для багатьох дівчат "чорні точки". Після процедури втирання та масажу гвідрофобної олійки, необхідно вмитися водою. Ця марка, що вище вказала я, після контакту з водою перетворюється на піну, але другим етапом у такому догляді, про який багато хто не здогадується, є вмивання гелем чи пінкою, які остаточно закріплюють процес очищення. Якщо слідувати цим двум етапам очищення, то ваша шкіра не потребуватиме так часто робити пілінг або чистку і термін між цими процедурами збільшиться. Клієнтки, які дослухались цієї поради Людмили, задоволені, отож, мені час спробувати і собі ці приємні жіночі процедури)). Інформації багато, а досвід - безцінний. Любіть себе, дорогі жінки!!!

  1. Евгения Груленко ★★★★★

    Після довгих пошуків салону завітала саме в Is Beauty. І в мене залишилась маса приємних вражень. Зачіску, що мені порадила перукар Даша я давно хотіла,та саме вона змогла втілити мою мрію в життя. Персонал приємний. Я добре провела час. Неодмінно відвідаю салон ще раз. До речі, послуги мають помірну ціну, що порадувало мій гаманець.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса IS Beauty?

IS Beauty знаходиться за адресою вулиця Гарматна, 38а, Київ, Україна, 03058

Як можна дістатися до IS Beauty?

Дістатися до IS Beauty можна за посиланням

Advertisements