Відвідала вперше цей салон краси і хочу поділитися своїм враженням. Майстер Ганна Шпортько -справжній професіонал. Вона чудово підібрала зачіску, врахувала усі мої побажання, і результат перевершив усі мої очікування. Атмосфера в салоні дуже приємна, персонал ввічливий і привітний. Дуже вдячна за вашу роботу, Рекомендую, але обережно -звикнете виглядати ідеально :)
Фотогалерея
Відгуки
-
Олеся Хут ★★★★★
-
Vladimir Nikolaevich ★★★★★
Хочу виразити своє задоволення з приводу роботи майстрів салону Лонда,та й в загальному всього салону. Привітні та турботливі адміністратори. Майстри, які знають все про ваше волосся краще ніж ви самі. Де кожен візит до майстра - свято. Тому хочу відзначити професіоналізм працівників салону, подякувати їм за їх працю та порекомендувати всім це чудовий салон краси!
-
Людмила Бойко ★★★☆☆
Дуже тісно в салоні, зато персонал привітний, перукарі супер (собливо Анечка!)!!!
-
Grigoriy Babenko ★★★★★
Давно не відвідував, але з тих візитів, що пам'ятаю – дуже хороше місце, яке дооовго "тримає марку". Стригли чудово (навіть, коли не попадав на свого мастера, й призначали першого, хто звільниться). А ще якоїсь зими були шалені знижки на вертикальний солярій. Ходив, як на службу двічі на тиждень ))). Успіхів й до наступної зустрічі.
-
zhenya shevchenko ★★★★☆
Регулярно приходжу туди на стрижку / фарбування волосся / манікюр. Ціни не дешеві, але якість хороша. Єдине, що заздалегідь обговорюйте ціну, буквально питайте: стрижка 500 грн. (умовно) -- сюди входить і миття голови? і ціна за шампунь? і за бальзам для волосся? і ща те, що висушили голову? Саме тому зняла одну зірочку. Дуже люблять додавати до остаточної ціни: "вам же з бальзамом голову помили", " ще ___ за укладку" (яку я не просила) і т.д. І тоді виходиш від них з неприємним відчуттям, що тебе розвели. Це якась дивна маркетингова фішка, щоб клієнт одразу погодився, бо ціна влаштовує, а далі по факту вже платитиме, бо куди дінеться.
-
Анастасія Молибога ★★★★☆
Залишу відгук не про салон, а про свого фахівця, що у ньому працює. Олена Музика фахівець вищого рівня, завжди задоволена її роботою (стрижкою на довге волосся). Завжди попрядно пропрацьовує всю довжину, а не просто зрізає під лінійку
-
Pavlo ★☆☆☆☆
Жахливо, брудні інструменти. Мастера які за 220 грн стригти не вміють.
-
Ігор Іванов ★☆☆☆☆
Власники всрали весь фасад будівлі. Не можна так випалювати людям очі жахливими вивісками і прибудовувати металеву будку до будинку 30-х років. Знайдіть в інтернеті інструкції по вивіскам, як має бути гарно і вдало.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Лонда?
Лонда знаходиться за адресою провулок Політехнічний, 1/33, Київ, Україна, 03055
Який номер телефону Лонда?
Зв'язатися з Лонда можна за номером телефону +38 (063) 619-18-06
Як можна дістатися до Лонда?
Дістатися до Лонда можна за посиланням