Дуже неприємний персонал, зверхня поведінка. Поки сиділа очікувала процедури, дівчата працівниці робили собі різні коктейлі, при тому, що мені навіть води не запропонували. Я думаю, що працівники повинні мати окреме приміщення для відпочинку, а не перед клієнтами їсти та пити. Взагалі, було таке відчуття, що я якась бомжиха прийшла до королівської резиденції.... Робила ендосферу, під час якої мені защімили мочку вуха до страшної болі та синця, який тримався тиждень. В Америці я б вже в суд подала і отримала компенсацію, тут ніхто навіть не вибачився. Жодного разу за 10 процедур навіть кави чи води не запропонували..... Щодо якості, то не можу сказати, що тут роблять щось краще ніж в інших місцях. Лише набагато дорожче за низьку якість
Фотогалерея
Відгуки
-
Pretty Pretty ★☆☆☆☆
-
Jane Kot ★★★★★
Була вперше. Майстер по перманенту Оксана дуже професійно і безболісно виконала перманент міжвійки. Обов’язково повернуся ще
-
Mariia Dub ★★★★★
Була на відновленні волосся у Анни, приблизно місяць тому. Супер задоволена. По-перше, сам досвід відвідування салону дуже приємний (доброзичлива рецепція, красиве приміщення, крісло масажне). Друге - майстер Анна провела консультацію, дала поради як доглядати за моїм типом волосся. Головне - сама процедура "Абсолютне щастя для волосся", на мій погляд, вийшла ефективна, догляд довго тримається - хоча моє пористе волосся зазвичай швидко його вимиває. Точно повернуся до вас за можливості, дякую!
-
Аня Забава ★★★★★
Була у Руслани на стрижці. Отримала не просто стрижку, а стильний образ та впевненість в собі. Руслана, я вам дуже вдячна. Цей день Запам’ятається на все життя. Дякую. Ще хочу відмітити привітний персонал і чудову атмосферу. Ви найкращі
-
Ольга Дмитришина ★★★★★
Была впервые в этом салоне. Рекомендую!!!! Проффесионализм! Обходительность! Вежливость! Хотите почувствовать себя КОРОЛЕВОЙ, Вам однозначно в этот салон. Я шла на свидание и зашла в этот салон сделать укладку. Спасибо огромное мастеру Елене! Она сделала лёгкую, воздушную, но в тоже время хорошо держалась укладка весь день. Процветание Вам и благодарных клиентов! В салоне приятная атмосфера. Командная работа . Девочки, спасибо огромное! Относительно цены, чуть выше среднего, но это того стоит !
-
Анатолий Леонидович ★★★★★
Дорого богато, профессионально
-
Олександр Лазун ★★★★☆
Стильне, лаконічне оформлення.
-
O Ribulina ★☆☆☆☆
Не рекомендую катигорично!!! 1)Манікюр робила стажер(як вона сама і сказала, і це був її перший манікюр в житті!!!).За такі гроші і в салоні преміум класу,мене мали як мінімум спитати,чи я не проти.Було видно,що вона вчиться,бо нігті вона пиляла криво-косо і треба було постійно підказувати,що робити і як. 2)На наступний день відпав шматок лаку!!! 3)Панібратське відношення до клієнтів. «Олічка,ти…».Це неприпустимо,вибачте,але я вам плачу гроші і будьте лакаві звертатись до мене на Ви,так само,як і я до Вас!!!! 4)В кабінетах на поличках старі лаки,які вже розслоїлись на олію,воду і пігмент,мабуть для прикраси..При наявності телевізорів і колонок стоїть мертва тиша і 2,5 години ви маєте самі себе розважати,чому тоді вони там висять питання?? 5)Чай,кава і навіть вода платні і коштують дорого,чомусь така подітика закладу преміум класу,якого я там не помітила взагалі.
-
Olenka Okonkwo ★★★★★
Чудовий салон. Прекрасні майстри.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Kika-Style?
Kika-Style знаходиться за адресою вул. Антоновича, 18, Київ, Україна, 01004
Який номер телефону Kika-Style?
Зв'язатися з Kika-Style можна за номером телефону +38 (067) 466-12-01
Як можна дістатися до Kika-Style?
Дістатися до Kika-Style можна за посиланням