Про нас

Sad Krasy — салон краси. Тут надають перукарські послуги та стрижки та доглядові та косметологічні процедури. У закладі персонал привітний та уважний.

Advertisements

Відгуки

  1. Ярослав Корнийчук ★★★★★

    Обслуговувався в салоні Сад краси і приємно вражений і сервісом і послугами...Все на вищому професійному рівні!!!Так тримати!!

  2. Юрий Притула ★★★★★

    Багато писати не буду. Але нарешті я вилікував своє акне, дякую косметологу Віталіні за її турботу та лікування. Рекомендую і косметолога і салон.

  3. Olena H. ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Мене звуть Олена. Хочу залишити свій відгук про салон "Сад Краси", зокрема щодо сервісу та якості надання послуг. Так як мій офіс знаходить в БЦ Гуллівер, мені доводилось багато разів скористатись послугами даного салону, в першу чергу враховуючи зручність розташування. В основному я користувалась послугами косметолога та послугами майстра з архітектури брів. До майстрів запитань немає, хоча, як на мене, співвідношення ціна-якість не відповідає очікуванням клієнтів та вартість послуг є завищеною. Але, враховуючи розташування салону у ТРЦ в центрі міста та вартості оренди приміщення для надання послуг, можливо, це є поясненням завищеної вартості послуг. Цей пост присвячений саме якості послуг адміністраторів салону. Враховуючи, що я давній клієнт, та враховуючи всі обставини та недавнє спілкування з адміністратором, я НЕ РЕКОМЕНДУЮ даний салон клієнтам, які бережуть всій час, свої нерви та поважають себе. Адміністратори самі контактують клієнтів та пропонують зробити запис на візит до майстра і, в результаті, коли клієнт заздалегідь телефонує щоб уточнити інформацію чи все в силі та з'ясувати точний час візиту, дзвінки та повідомлення ігноруються. Моя ситуація наступна: адміністратор сама запропонувала записатись на візит 24 квітня 2021р, при цьому запитала який час для мене буде зручним аби відвідати салон. Я озвучила час, мене записали в резерв на 27.04 та (!) важливо, надіслали письмове підтвердження, що запис на 27.04 зроблено. За день до візиту, 26.04, я зателефонувала в салон для уточнення інформації і так як на дзвінки відповіді не було, надіслала повідомлення у месенджер зв'язку (WhatsApp), через який зі мною раніше комунікував адміністратор салону. Відповіді на повідомлення так і не отримала. Я приїхала у визначений час у ТРЦ (враховуючи ситуацію з локдауном, що громадський транспорт не працює і мені прийшлось скористатись послугами таксі). Знаходячись вже в ТРЦ Гуллівер, отримую через WhatsApp від салону наступне повідомлення, цитую: "Добрый день, в пятницу Вам будет удобно?" Що!!!???????????? Без будь-якого вибачення, що вони мене не попередили заздалегідь, що резерв на 27.04 не було сформовано... більше того я телефонувала за день до того щоб уточнити інформацію та написала повідомлення... Вони просто написали чи мені буде зручно у п'ятницю, 30.04. Коли я зателефонувала в салон аби вияснити всю ситуацію чому так склалось і чому мене заздалегідь не попередили, то я лише отримала відповідь, що в них не працює інтернет і вони не бачили повідомлення та дзвінків, що майстер сьогодні, 27.04, не працює, а буде працювати лише 30.04 і що вони мене можуть мене записати лише на 30.04. Більше того, коли я запитала чому мені не відповіли щодо запису на 27.04, адміністратор відповіла, що в "її списку" я записана на 28.04. Після того як я дала запит на те щоб ситуацію обговорили з керівництвом, мені зателефонувала ця ж адміністраторка і відповіла, що це не їх помилка, що їх вини немає і що я сама себе ввела в оману. Сказала, що їх письмове підтвердження нічого не вартує та почала перекручувати, що запис в «ЇЇ списку» помилковий, що їх пропозиція зараз вже актуальна лише на 30.04… (!!!) Я просто обурена таким відношенням і нікому не рекомендую цей салон. Шановні клієнти, завжди обирайте місце, де Вам надаватимуться високо-кваліфікаційні послуги, де поважатимуть вас та цінуватимуть ваш час. Більше того, маючи таку вартість послуг, як мінімум, вибачаються перед клієнтом та пропонують оптимальний варіант аби зберегти клієнта, тим більше враховуючи, що конфліктна ситуація склалась 100% з вини салону, адміністратори якого не уважні та не мають почуття відповідальності перед клієнтом.

  1. Dan Dan ★★★★★

    Після багатьох років з довгим волоссям наважилася на дуже коротку стрижку. І зовсім не пошкодувала, що цей досить хвилюючий момент я провела у "Sad Krasy". У даному випадку мені було важливо, щоб результат був схожим на референс - і майстриня зробила саме так, як на фото, без проблем задовольняла мої дрібні примхи і "правки", надала рекомендації щодо подальшого догляду) За що я дуже вдячна! Результатом дуже задоволена і очікування себе виправдали)

  2. Alina Zhura ★★★★★

    Мій улюблений салон! Все на найвищому рівні. Дякую майстрам за професіаналізм. Я дуже задоволена.

  3. Tamara Romanova ★★★★☆

    Приємні ціни позитивний персонал. До

  1. Julianna Gevchuk ★★★★★

    Чудовий салон і приємний стафф. Особливо рекомендую майстра Ольгу - стрижуся і фарбую волосся у неї вже кілька місяців і ще жодного не вийшла незадоволена її роботою. Особливо сподобалося, як у неї виходить блонд - без пошкодженого, перепаленого волосся і жовтизни - і це при тому, що я "проблемний клієнт", бо маю майже чорне від природи волосся з сивиною. Дуже рекомендую.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sad Krasy?

Sad Krasy знаходиться за адресою ТРЦ Gulliver, Спортивна площа, 1а, Київ, Україна, 01023

Який номер телефону Sad Krasy?

Зв'язатися з Sad Krasy можна за номером телефону +38 (063) 498-11-43

Як можна дістатися до Sad Krasy?

Дістатися до Sad Krasy можна за посиланням

Advertisements