Смачні та свіжі десерти (перед нами їх тільки виставили на вітрину). Але какао розчарував: був занадто солодкий та ледь тепле молоко.
Фотогалерея
Відгуки
-
Kateryna Myronova ★★★★☆
-
Kkossia ★☆☆☆☆
Вдруге зайшла в «Капучино» і воно мене розчарувало( Перший раз заходила, все чисто, швидке обслуговування та смачні десерти, сьогодні ж зайшла, купила десерти (прикріплю 1 та 2 фото як докази), дома побачила таку картину на шматку торту Снікерс ( прикріплюю 3 та 4 фото).
-
Дарья Бойко ★☆☆☆☆
Замовила матчу лате на банановому молоці. Дівчина принесла каву, куштую і розумію , що це не бананове молоко. Питаю «це дійсно на банановому молоці?» Відповідь була «так». Пʼю далі, не смачно , не той смак. В кінці розумію, що це був банановий сироп, а молоко звичайне коровʼяче. Сироп був на дні чашки і тоді явно було відчутно банановий смак. Це було не тактично, з боку персоналу, принести таку каву і не попередити, що немає бананового молока. Або це економія і розводять людей.
-
сандра ткачук ★☆☆☆☆
Заходила на каву та взяла чизкейк орео. Настільки не смачного і черствого чизкейку я ще не пробувала. Він був максимально твердий та сухий. Настільки черствий, що я просто його не їла, а віднесла. Я підійшла на касу та запитала чи давно цей чизкейк вже тут стоїть, на що вони покликали адміністратора і вона сказала, що чизкейк стоїть вже 2-ий день і просто обвітрилось. Я перед ними поставила чизкейк та показала, що він дуже твердий і сказала самі його спробуйте. Вона спробувала і теж важко його жувала, але мені сказала, що чизкейк просто обвітрився, але з ним все гаразд і запропонувала мені горішки в якості компенсації. Я відповіла чи можу я взяти будь який інший варіант десерту, але за ту ж саму ціну, а відповідь получила: що треба буде заплатити. Я сказала, що ніяких горішків і десертів мені не потрібно. Коли сіла за стіл допити каву вони приносять два горішки, я питаю чи можу я повернути свої кошти? Та людина, яка мене обслуговувала сказала, що напевно ні, але перепитає. Але приносить мені кошти і забирає тих два горішки. І цілий час поки я пила каву, вони просто обговорювали мене та сміялись. Неприємно.
-
Оксана Арион ★★★★★
Найкращий вибір тістечок в гарячих напоїв в Луцьку! Помірні ціни
-
Оксана Оксентюк ★★★★★
Дуже смачна кава та різноманітні смачні десерти. Дівчата усі привітні! Дуже люблю даний заклад!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Капучіно?
Капучіно знаходиться за адресою вулиця Лесі Українки, 54, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000
Який номер телефону Капучіно?
Зв'язатися з Капучіно можна за номером телефону +38 (097) 579-77-72
Як можна дістатися до Капучіно?
Дістатися до Капучіно можна за посиланням