На жаль, наш з мамою візит до цієї клініки залишив негативне враження через поведінку лікаря під час огляду, в саме - Зубрицького А. С. Спілкування було некоректним і з елементами хамства, пролунали неприпустимі висловлювання як на мою адресу, так і на адресу моєї мами, як пацієнта. Звернення на "ТИ" від лікаря я зустрічаю вперше, але це ще не все, що мене обурило... Висловлювання " чого ти така фіолетова, як пінгвін", " надивилась серіалів, з'їла відро мандарин і тепер жалієшся, що тобі погано", " вже переписала на неї хату, що вона так за тобою дивиться", "нічого тобі не погано", " я тут бавитись з тобою не збираюся" і т.д. Вважаю, що у приватній медичній установі, де пацієнт оплачує послуги, подібне ставлення є абсолютно недопустимим і не відповідає професійним та етичним стандартам лікаря. Сподіваюся, керівництво клініки зверне увагу на цю ситуацію та зробить відповідні висновки щодо якості сервісу і культури спілкування з пацієнтами. Але у цю клініку ми більше ніколи не звернемося, це точно!
Фотогалерея
Відгуки
-
Natalia Vorobey ★☆☆☆☆
-
El Do ★★★★☆
Проходила обстеження за декількома напрямками у цій клініці. В цілому, всіма лікарями більш, ніж задоволена, дуже приємні люди, професіонали, все по суті, без зайвих непотрібних обстежень. Щодо сервісу - дівчата на рецепції зазвичай уважні, входять в положення. Багато дівчат ще не досвідчені, але ставляться з повагою до пацієнтів. Були моменти, коли збивався час прийому і деякі пацієнти були змушені чекати по 40 хвилин, це мінус, звісно. Дуже гарно, що є смс-нагадування. АЛЕ хочу виділити одну жіночку, яка працює саме на рецепції на 1 поверсі (нажаль, не пам'ятаю ім'я), яка поводить себе абсолютно непрофесійно. Змушувала мене зачитувати аналізи, призначені лікарем, щоб на них записатися, хоча могла просто взяти аркуш і переписати сама (я не медичний працівник і поняття не маю, як і коли здавати кожен аналіз). При проходженні мною тесту на глюкозну толерантність мене змушували ходити від рецепції до кабінету і назад, щоб з'ясувати ХТО РОЗВЕДЕ МЕНІ ВЖЕ КУПЛЕНУ МНОЮ ГЛЮКОЗУ У ВОДІ. До речі, води мені не запропонували, а вищезгадана жіночка зауважила, що взагалі-то можна було і вдома глюкозу випити (а в медцентр я навіщо їхала, платила гроші за глюкозу в аптеці + за аналіз??)... Ставлення просто жахливе, особливо за такі гроші. Але ця працівниця, в цілому, єдине, що не сподобалося за весь час відвідування медцентру.
-
Victoria ★★★★★
З Медікал+ я з перших днів відкриття. І за ці роки, відчутно помітний розвиток в усьому. Зараз шалений потік пацієнтів, але незважаючи на це для тебе завжди знайдуть відповідну годину для запису. Смс-нагадування, повідомлення або дзвінок дуже рятують, бо не завжди все тримаєш в голові. Персонал завжди привітний, проведе, розкаже. Кваліфікацієї лікарів я повністю задоволена. Мій особистий топ-лікарів: Струк Вадим Васильович, Примачук Ольга Сергіївна, Цурупіна Оксана Олександрівна, Голуб Оксана Миколаївна, Патій Петро Миколайович, Розмірська Світлана Вололимирівна. Розкажуть від А до Я, від них ти виходиш зі спокійною душею. Немає недостовірних діагнозів або недоречних приписів. Вони горять своєю справою. Ще є дуже багато крутих спеціалістів, в яких я не була на прийомі. Я бажаю Медікал+ залучати ще більш крутих фахівців та розширювати спектр своїх послуг!
-
Ivanna Martyniv ★★★☆☆
Я користуюсь послугами клініки з самого її відкриття і можу сказати наступне: Плюси: близько до дому, зручні години роботи. Найкращі медсестри, які роблять забір крові. Чисто, зручно, приємно. Мінуси: Досі немає схеми вакцинації. В решті клінік давно закуповують вакцини від грипу - а тут «купуйте самі, приносьте, ми вколемо». Немає договорів за НСЗУ з більшістю вузьких спеціалістів. Тобто треба ендокринолог/уролог/гастроентеролог - плати за прийом. Кардіолог Філюк прописав ліки, які прописують людям з нирковою недостатністю (якої в мене ніколи не було) і поставив діагноз артеріальної гіпертензії… кардіолог в іншій клініці спростував цей діагноз. Те ж саме з ендокринологом АліШах - якби купувати все, що вона прописує, з аптеки можна виходити з рюкзаком. Аналізи в Гемомедиці найдорожчі з усіх інших лабораторій. Досі немає практики дублювання заключень лікарів на пошту. При тому ціни не набагато нижчі за прайс у Клініці Святої Параскеви (Львів/Київ)
-
Тетяна Габриєлян ★★★★★
Неможливо додзвонитись . Ніхто просто не бере трубку годинами ! Хоча вже були на це скарги !
-
Маша Ришитюк ★★★★☆
Гарний центр! Дууууже хороші спеціалісти, ціни на послуги адекватні, АЛЕ записатись/відписатись чи коригувати час прийому ну прооосто неможливо!!!! Трубки ніхто не піднімає вже другий день! Телефонувала разів 10 впродовж дня і безрезультатно! У Facebook аналогічно - тишина другий день! Це дуже не комфортно.
-
Наташа Журавель ★★★★★
Цурупіна Оксана Олександрівна- найкращий лікар-гінеколог, високий рівень професіоналізму, розуміння пацієнтів, доброта та людяність. Це лікар, яка віддана своїй справі на всі 100% і дуже відповідальна людина. Від спілкування, консультацій - спокій та впевненість у тому, що ваше здоров'я у надійних руках. Це лікар, якому не тільки можна, а і хочеться довіряти. Медичний центр "MEDIKAL+" обслуговує на високому рівні. Мені провели повний огляд, доступно надали інформацію про стан мого здоров'я, зробили УЗД- матки з придатками і надали розгорнуту відповідь про стан здоров'я і надалі курс лікуваня). Тільки можу рекомендувати MEDIKAL+ як найкращу клініку, із кваліфикованими лікарями.
-
Катя Деркач ★★★★★
Хочу залишити відгук про акушер-гінеколога Цурупіну Оксану Олександрівна, яка працює в Medical+. Більше 6 років я звертаюся за консультацією, ходжу на прийоми, навіть стояла в неї на обліку по вагітності, коли вона працювала в Рівненському районі. Оксана Олександрівна завжди доступно доносить інформацію, роз'яснює всі нюанси по хворобам та їх лікуванні. Мені дуже подобається її підхід до пацієнтів, особливо уважність, компетентність та мудрість. Я проживаю в Рівному, їздити до Луцька не дуже зручно, проте при необхідності завжди можу зателефонувати. Рекомендую дану людину як спеціаліста. Ви не пожалкуєте
-
Oleg Chohlenko ★☆☆☆☆
Звернення до цієї компанії 13.11.2021 року за послугою КТ обернулось для мене не тільки матеріальними збитками (ЦІНА КТ - 1300 гривень!). Очікування результату обстеження продовжувалось 32 ( тридцять дві) години при обіцяних трьох годинах. Справа не у складності встановлення діагнозу або опису зображення, а у відношенні до людей (пацієнтів), які принесли Вам можливо свої останні гривні. Категорично не рекомендую.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Medical+?
Medical+ знаходиться за адресою проспект Молоді, 12В, Луцьк, Волинська область, Україна, 43024
Який номер телефону Medical+?
Зв'язатися з Medical+ можна за номером телефону +38 (099) 688-26-64
Як можна дістатися до Medical+?
Дістатися до Medical+ можна за посиланням