Робила складне фарбування волосся з висвітленням в даному салоні. загалом потратили 6 годин, але результат не надто втішний - мало того, що при висвітлюванні зіпсували футболку, так майстер ще й прогадав з кольором мого волосся і тепер у мене замість мого русявого чітко видніється тон в рази 2 темніше Тому якщо ви плануєте отримати коріння волосся свого тону - не рекомендую
Фотогалерея
Про нас
Мілана — сучасний салон краси. Тут надають перукарські послуги та стрижки. У закладі персонал привітний та уважний.
Відгуки
-
Iryna Kuchynska ★☆☆☆☆
-
Ievgen Barannyk ★★★★★
Тут працюють вправні, обізнані та чуйні майстрині краси. Творчий підхід до кожного відвідувача, якщо треба, влаштують між собою цілу нараду аби добрати найкращий колір та модель стрижки. Тому і результат радує і втішає. Бажаємо успішної роботи та усяких гараздів!
-
Ірина Чижевська ★★★★★
Хороший салон, послуги на високому рівні! Рекомендую!
-
Юлія Довженко ★★★☆☆
Сьогодні була на педикюрі, залишилися не приємні враження, а саме незручність стільця та підставки на якій на хвилинку- 2 години має не рухомо лежати нога , ця підставка не зафіксована, і весь час в русі, це дуууже не зручно ні клієнту, ні майстру, доречі майстер Настя молодчинка, старанна , уважна, та дуже професійна , її роботи дуже якісні (манікюр в тому числі)! Тому питання до керівництва, будь ласка зверніть увагу!!!!
-
Lena Gluzd ★★★★★
Хороший салон для тих, хто не вибагливий і шукає співвідношення «ціна/якість». Забігла зранку підрівняти довжину, зробили швидко і гарно. Порадили прибрати більше ніж я розраховувала, але вийшла зачіска чудова. Також роблять манікюр. З дороги погано видно салон це єдиний мінус.
-
Наталія Васільєва ★☆☆☆☆
Не рекомендую!!! Записалась по телефону через адміністратора. Прийшла в зазначений день та час. Мені відмовили у наданні послуг оскільки «особа», яка мене записувала «завтикала» записати в журнал.... Тоді у мене питання: навіщо вам журнал?!? Викиньте його! Зробіть живу чергу на манікюр... Адміністратор не на своєму місці!
-
Angry Otter ★☆☆☆☆
Був клієнтом даного салону протягом останніх 3х років, часто залишав майстру чаєві. За останніх, приблизно, півтора роки там відбувались якісь незрозумілі перестановки, особливо після "ремонту": постійно змінювались майстри; невмотивоване, постійне, без попередження, підняття цін при тому ж рівні послуг; зменшення кількості відвідувачів. Сьогодні майстра в якої постійно робив стрижку не було, записали до іншої. В процесі перукар, машинкою, порізала шию, значення особливого не придав, просто було неприємне відчуття. Повернувшись додому в дзеркалі побачив на шиї кров і широкий поріз. Обробивши рану і прийнявши душ повернувся до салону і запропонував повернути дві третини вартості стрижки як за неякісну послугу. У відповідь отримав звинувачення в тому, що це я сам себе десь пошкрябав, що треба було одразу говорити і повне небажання йти на компроміс, виправити свій промах. Є там пара дійсно хороших майстрів, не знаю як довго вони там ще пропрацюють, враховуючи загальну тенденцію. Практично всі знайомі хто були клієнтами даного салону вже давно від нього відмовились. Прощавай "Міланка"!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Мілана?
Мілана знаходиться за адресою вулиця Данила Щербаківського, 64, Київ, Україна, 04111
Який номер телефону Мілана?
Зв'язатися з Мілана можна за номером телефону +38 (044) 228-38-38
Як можна дістатися до Мілана?
Дістатися до Мілана можна за посиланням