Записалася на манікюр, зрізали довжину повністю,коментуючи, що відростуть,хоч просила на половину,на двох пальцях кутикулу обрізати до крові,обжигали фрезою пальці,боляче мені ніколи так не робили манікюр, ще й за 800 грн.Ніколи не прийду більше!!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Алена Вольская ★☆☆☆☆
-
tatiana ★★★☆☆
В цілому враження не дуже, а саме через такі моменти: Я записалася до майстрині Олени на 16:00, вона почала мені робити його о 16:20 з перервою на вкладання інструментів в сухожар процедура зайняла приблизно 2 години. - почала робити зі стопою, коли я сказала мені без стопи, ви мали б це знати, бо я саме на цю послугу записувалась, почула у відповідь: «А вы мне для чего?»; - кольору, який я вибрала з палітри не було в наявності, майстриня замінила мені його на власний розсуд на схожий, але не такий; - порізала палець; - і наостанок мені озвучили ціну, більшу ніж вказано в прайсі, потім ще всім салоном розбирались скільки ж я маю сплатити. Це був мій перший і останній раз в xs_beauty_studio…
-
Анна Власова ★★★★★
Сервіс тут на високому рівні. Дуже приємні майстри, якісно виконують свою роботу. Являюсь постійним клієнтом протягом 4-х років. Хочеться відмітити Катерину - власника, вона молодець, профі в своїй галузі і дуже гарна людина. Всім рекомендую цей салон. Ви отримаєте, не тілько якісно зроблену роботу, а щей гарний настрій.!
-
Максим Ковальов ★★★★★
Все сподобалося!!!
-
sveta sveta ★★★★★
Прекрасне обслкживание
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса "XS" Beauty Studio?
"XS" Beauty Studio знаходиться за адресою вулиця Олени Теліги, 23А, Київ, Україна, 04060
Який номер телефону "XS" Beauty Studio?
Зв'язатися з "XS" Beauty Studio можна за номером телефону +38 (068) 785-03-35
Як можна дістатися до "XS" Beauty Studio?
Дістатися до "XS" Beauty Studio можна за посиланням