Про нас

Shine — салон краси. Тут надають перукарські послуги та стрижки. У закладі підтримують чистоту та гігієну, панує затишна атмосфера. Також відвідувачі відзначають ціни залишаються помірними.

Advertisements

Відгуки

  1. Nadiia ★☆☆☆☆

    Дуже негативний досвід у цьому салоні. Прийшла на манікюр 21.09.25 після того, як побачила його поруч з офісом і прочитала відгуки в інтернеті. Під час зняття попереднього покриття майстриня фрезою зробила мені глибоку ямку на пальці. Було надзвичайно боляче, пішло багато крові. Я була в шоковому стані і не одразу могла щось сказати. Майстриня вибачалась, обробила рану кровоспинним, але продовжила роботу, одночасно пропонуючи знижку (!!!!). Коли я уточнила, як далі можна робити манікюр із відкритою глибокою ранкою і чи безпечно класти палець під ультрафіолет, у відповідь почула: «Та все ок, я собі з порізами теж роблю покриття», а потім навіть «я ж не лікар, погугліть». Це прозвучало максимально непрофесійно, особливо з боку людини, яка називає себе майстром із великим досвідом. Я очікувала, що мені запропонують варіанти виходу із ситуації, але натомість почула: «рішення за вами». Після одного з чергових запитань майстер запропонувала або зробити гігієну безкоштовно і «відпустити мене», або покрити лікувальним засобом. Зрештою зробила лікувальне покриття, яке сохло на повітрі. Я прийшла в салон зі здоровими нормальними нігтями і шкірою, а вийшла з абичим і раною. Окремо хочу зазначити реакцію адміністратора. Коли майстриня ще кілька разів вибачилась і пішла, зазначивши, що я можу йти, коли покриття висохне, адміністраторка підійшла, попросила показати рану, сказала «пасіба» і просто пішла за стійку. Жодних дій, жодних вибачень, жодної комунікації. Вона наче просто заради інтересу вирішила глянути, шо ж там за ситуація така. Зауважу, що стійка адміністратора була за півтора метри від місця манікюру. Вона там сиділа, аж поки я не пішла, сказала просто до побачення:) Адміністратор - це взагалі що за посада? Хіба не адмін має регулювати такі випадки в салоні? Навіщо вона там сидить? Після того, як я пішла, зі мною також ніхто не зв'язався. Наступного дня я вирушала у відпустку, і через день після процедури рана загноїлась. Весь цей час мені довелось боротись із болем і дискомфортом, витрачати гроші на ліки. Зіпсований настрій і час мені ніхто не поверне. Я ніколи не пораджу цей салон. Тут не лише травмували, а й повністю показали відсутність відповідальності та поваги до клієнта.

  2. Олена Олексюк ★★★★★

    Була записана на манікюр за рекомендацією подруги. Потрапила до майстра Тетяни. Все сподобалось, інструмент стерильний, палітра кольорів велика та атмосфера салону загалом дуже приємна. Рекомендую!

  3. Вікторія Склярова ★☆☆☆☆

    Доброго дня! Я не отримала ніяких послуг! Адже після того як я прокоментувала, що робити манікюр 2,5 год один тон коротка довжина - це довго! Мені подзвонили і відмовили у записі! При цьому хочу додати що адміністратор не спілкувалась зі мною державною мовою, а відповідала російською !!!!!!! Вважаю цей салон не орієнтованими на залучення нових клієнтів !!!!

  1. Volodymyr Kovalskyi ★★★★★

    Дуже ввічливий професіонал, і попалась мені майстриня екстра класу за помірну ціну

  2. Katya Kovtun ★★★★★

    Гарні перукарі, стильне місце

  3. Аня Герасим ★★★★☆

    Хороший персонал

  1. Юлия Глущук ★★★★★

    Чудова кава

  2. Olga Hrytsun ★★★★★

    Професійний персонал, приємні ціни, дружня атмосфера. В салоні чисто та затишно. Була кілька разів, завжди лишалась задоволена результатом.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Shine?

Shine знаходиться за адресою вулиця Ярославська, 6, Київ, Україна, 04072

Який номер телефону Shine?

Зв'язатися з Shine можна за номером телефону +38 (044) 425-94-06

Як можна дістатися до Shine?

Дістатися до Shine можна за посиланням

Advertisements