Відгуки

  1. ЯНА ПЕТУХОВА ★☆☆☆☆

    Доволі довгий час обирала цей салон. Спочатку робила вії в майстра Вікторії, топ майстер вії були завжди на висоті, потім мені повідомили, що до кінця літа майстер у відпустці і запропонували іншого, вії зробили замість 4д максимум 2д. Коли я вийшла не задоволена даною ситуацією. Сказали що можуть зробити знижку як 3Д…. Ок. Далі почались проблеми з манікюром… Нігтики почали ломатися через тиждень… Хоча обирала топ майстрів, сказали потрібно укріплення. Після укріплення залишились також відшарування. Останній раз зламались 2 нігтика, через тиждень після процедури, прийшла переробити, за ремонт взяли кошти, і на наступний день поремонтуваний нігтик знову тріснув ще сильніше. Майстри працюють на швидкість, але ніяк не на якість… Розчарувалась(((

  2. Olek D ★★☆☆☆

    З отриманих послуг (корекція і фарбування брів, комбінована чистка обличчя) залишилася задоволена повністю лише послугою корекції брів. Майстер Лілія працює акуратно, в рукавичках і в масці, уважна до побажань клієнта, ретельно виконує роботу. Зірки — виключно за її професіоналізм. Щодо комбінованої чистки обличчя, то , на жаль, я не очікувала, що коли косметолог перед процедурою питає: "що ви хочете?" і знає, що ти записалася на комбіновану чистку, то хоче зрозуміти, як йому менше працювати. А також продати тобі послуги, які тобі не потрібні, — на майбутнє, бо, на її думку, "тобі вони потрібні". Візуально вигляд шкіри не змінився після послуги, чорні пори практично всі на місці, а оплачено було за послугу 1300+ грн. Салон запропонував мені у відповідь на мій відгук візит до іншого їх косметолога. Але я би не хотіла знову отримувати там дану послугу. Дуже шкода, бо на сайті цей салон виглядає набагато більш професійним. Шукатиму іншого косметолога.

  3. Виолетта Агафонова ★★★★★

    Робила манікюр у майстра Юлії. Приємна дівчина, робила швидко та акуратно. Дуже сподобалось. Дякую -)

  1. lila ★★★★☆

    Мені дуже подобаеться цє бюро краси. Дякую що ви є!)

  2. Мария Чепила ★★★★★

    Манікюр та педикюр зробили добре, обов'язково прийду до вас знову! Дякую!

  3. Наталі Ромашка ★☆☆☆☆

    Персонал вічливий, нічого погано сказати не можу, а от робота майстра нажаль розчарувала гель лак почав відслоюватись на третій день після покриття, і виглядав на третій наче зроблений тиждень тому.

  1. Arthur Rossellios ★★★★★

    Всі ми шукаємо те, що нас буде зігрівати зсередини. А саме відносини, турботу, піклування, любов. Справжня краса проявляється, наче квітка, також зсередини. Салон краси "Glory", місце де всі ці важливі аспекти сплетені в одне ціле, що ще більше підкреслює професіоналізм своєї справи. Коли приходиш в "Glory", то чудово знаєш, що про тебе подбають і ти в надійних руках. Кожного разу потрапляючи начебто в сім'ю ти проводиш свій час із задоволенням. Щиро рекомендую долучатися до постійних клієнтів салону "Glory" та отримувати від життя насолоду. Пам'ятайте, Ви - це Слава! - дозволяйте собі сіяти, яскравіше сонця!

  2. Мария Гребеник ★★★★☆

    Робила ла мінування і ботокс вій. Лишилась дуже задоволена. Все дуже охайно, привітний персонал, все зробили якісно і добре. Дуже задоволена! Обов’язково спробую інші послуги салону.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Glory?

Glory знаходиться за адресою вулиця Костянтинівська, 37а, Київ, Україна, 04071

Який номер телефону Glory?

Зв'язатися з Glory можна за номером телефону +38 (050) 749-88-38

Як можна дістатися до Glory?

Дістатися до Glory можна за посиланням

Advertisements