Записалася на день народження на макіяж та укладання Зателефонувала, попередила що буду на хвилин 10-15 пізніше - так, добре) Після приходу, присіла чекати І чую як адміністратор обговорює мене з дівчиною, (з матом) що як би я перенесла запис на 10 хвилин і що це взагалі таке, у нас же повний запис і взагалі я зараз цю дівчину можу скасувати, тому що всі на брови прийшли під час. Підійшла і сказала, що як би я на макіяж та укладання Дівчина а чому ви мовчали? Об'єму укладання абсолютно немає, макіяж без контурингу, без тіней, вії ледь нафарбовані - тому виглядає це просто жахливо, повністю все біле обличчя. Укладання також бажає кращого.
Фотогалерея
Про нас
The Balmy — студія краси у місті Дніпро. Тут доступні стрижки. У роботі підтримують затишну атмосферу та уважне ставлення.
Відгуки
-
Tina Al ★☆☆☆☆
-
test ios ★☆☆☆☆
Мені подарували туди сертифікат, я прийшла, сплатила цим сертифікатом, через годину мені написали і сказали скинути гроші на картку бо сертифікат їм не підійшов і адміністратор цього не знав. Вважаю це не професійним, точно не пораджу нікому цей салон.
-
Ариана Пегова ★☆☆☆☆
Нікому не раджу робити тут манікюр, майстер тільки зіпсувала нігті, навіть не вміє володіти манікюрним обладнанням, все валиться з рук. Декілька разів порізала. Лак нафарбувала не рівно, форма теж крива. Базових лаків у салоні теж немає.
-
Julia ★★★★★
Обожнюю ❤️
-
Sasha Che ★★★☆☆
Раніше я обожнювала цей заклад, навіть коли доводилося йти до нового майстра, завжди була задоволена результатом, але нажаль не цього разу, остання майстриня дуже некоректно спілкувалася, виражала своє незадоволення тим що я хочу тільки підрізати кінчики, а не на повноцінну стрижку прийшла і скаржилася що вона любить робити стрижку з миттям, але я завжди коли просто підрізаю кінчики, мию голову вдома перед походом у салон і ще жодного разу у інших майстрів не виникало до цього питань, також ніхто мені не казав «ви ламаєте мені руки» коли їм треба було просто підрізати кінчики… сподіваюсь бідній жінці надали медичну допомогу після мого візиту, нажаль, останнього, бо наміру повертатись в цей заклад я не маю… The balmy вже не той, що був колись. Із плюсів - почувши українську мову, майстриня спитала якою мовою їй варто до мене звертатися і не мала проблем з переходом на українську, на цьому все…
-
Карина Артюхова ★★★★☆
Гарно
-
Leka *** ★★★★★
Приємна атмосфера, відмінні майстри Робила мейк і укладку
-
Margarita Razumova ★★★★★
Вони прекрасні, дівоче атмосфера, приємні майстри, люблять свою роботу
-
Angelina Mironenkova ★★★★★
Улюблений салон ❤️ Ходжу тільки сюди) Хотілося б відзначити високий професіоналізм всього колективу салону. Дівчатка пунктуальні, ввічливі і дуже товариські. Тут дуже приємна атмосфера та індивідуальний підхід. Кожного разу, виходячи з салону, отримуєш не тільки красу, заряд бадьорості, але і відмінний настрій. Видно, що все робиться з любов'ю і дівчатка дуже люблять свою работу❤️ Повірте не пошкодуєте. Ви найкращий салон! завжди тільки до вас))
-
Янина Н. ★☆☆☆☆
Будьте готові до того, що якщо заздалегідь записуєтеся до певного майстру на будь-яку процедуру, прийшовши в салон виявиться, що записані ви до іншого. Мабуть для такого рівня контори вважається нормою посунути одного клієнта заради іншого, можливо більш привілейованого. Судіть самі хочете ви прийти і не отримати те, на що записувалися. А для салону на замітку: якщо міняєте майстра, то варто хоча б оповістити про це клієнта. Заздалегідь.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса The Balmy?
The Balmy знаходиться за адресою вулиця Юрія Горовця, 17, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону The Balmy?
Зв'язатися з The Balmy можна за номером телефону +38 (097) 077-99-66
Як можна дістатися до The Balmy?
Дістатися до The Balmy можна за посиланням