Мені дуже сподобалися майстри по зачіскам. Ходила деякий час і навіть радила знайомим. Вирішила якось і манікюр зробити. На стінах висіло безліч дипломів і сертифікатів з манікюру, я сподівалася на хороший результат. Але це було величезне розчарування! Всі нігті в крові, малюнок кривої до неподобства, по поверненню додому на кількох нігтях лак почав пузиритися. Я дуже засмутилась. Сама зняти лак не могла, дуже боліли нігті через порізи і подряпин які залишив майстер. Через три дні (було вкрай прикро з цим неподобством ходити весь цей час) мені переробили два нігтя, криві малюнки залишили. В процесі манікюру майстер розповідала, що це пальці у мене "не такі" тому і крові стільки. Мені коштувало відразу встати і піти, але я вперше опинилася в такій ситуації. Більш того салон не ходила і сподіваюся, що майстри все таки звільнили.
Фотогалерея
Відгуки
-
Darcy Me ★★☆☆☆
-
Darcy Mei ★★☆☆☆
Мені дуже сподобалися майстри за зачісками. Ходила якийсь час і навіть радила знайомим. Вирішила якось і манікюр зробити. На стінах висіла безліч дипломів і сертифікатів з манікюру, я сподівалася на хороший результат. Але це було величезне розчарування! Всі нігті в крові, малюнок кривий до неподобства, після повернення додому на кількох нігтях лак почав пузиритися. Я дуже засмутилася. Сама зняти лак не могла, дуже хворіли нігті через порізи та подряпини, які залишив майстер. Через три дні (було вкрай прикро з цим неподобством ходити весь цей час) мені переробили два нігті, криві малюнки залишили. У процесі манікюру майстер розповідала, що це пальці у мене «не такі», тому й крові стільки. Мені варто було одразу встати і піти, але я вперше опинилася у такій ситуації. Більше того салону не ходила і сподіваюся, що майстри все-таки звільнили.
-
Светлана N ★★★★★
Салон замечательний.Мастера знають своє дело.Работают з душой.Всегда покидаєш салон з хорошим настроєм. Дівчатка, Так тримати !!!!! Ви супер !!!
-
Алена Глинянко ★★★★★
Приємно до вас приходити, дуже затишно, красиво, комфортно, завжди запропонують дуже смачну каву)))) Окремо велике спасибі перукаря-стиліста Ларисочка Тарасенко! Вона велика розумниця! Делікатно, красиво, креативно! І завжди відчуває, що я хотіла б зробити! Приємніше і товариські майстра я не зустрічала) І результатом я завжди задоволена!) Ще в салоні Вам зроблять крутий манікюр, дуже раджу! Успіхів вам і процвітання. Дякуємо!!!
-
Hanna Grishina ★★★★★
Мій улюблений партнер телепроекту Променад! Лорочка - кращий майстер по зачісках в Дніпрі! У салону відмінне місце розташування і професійний персонал ❤️
-
Женя Барс ★★★★★
Відмінний салон. Завжди приємна і радісна обстановка. Прекрасне ставлення до клієнтів. За всі 5 разів, які я відвідав, залишився всім задоволений і приємно здивований чистотою і порядком в салоні.
-
Evgeniy SV ★★★★★
Чудовий салон. Завжди приємна та радісна обстановка. Чудове ставлення до клієнтів. За всі 5 разів, які я відвідав, залишився всім задоволений і приємно вражений чистотою та порядком у салоні.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Allure Beauty bar?
Allure Beauty bar знаходиться за адресою вулиця Гоголя, 11, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону Allure Beauty bar?
Зв'язатися з Allure Beauty bar можна за номером телефону +38 (067) 138-89-98
Як можна дістатися до Allure Beauty bar?
Дістатися до Allure Beauty bar можна за посиланням