Дуже приємні враження від салону. Обслуговування на вищому рівні. Фарбування роблю тільки в цьому салоні, завжди все ідеально, виходжу з салону тільки з позитивними емоціями, з задоволенням, та захопленням від результату. Всім рекомендую не пошкодуєте !!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Luiza Manzhelii ★★★★★
-
Лілія Чижевська ★★★★★
Гарний салон, класні майстри. Особливо захоплена роботами колориста Ольги.
-
Анастасія Соловʼян ★☆☆☆☆
Пройшов уже місяць з моменту, коли я скористалася послугами цього салону, але мій чубчик досі виглядає жахливо. Його підстригли нерівно, і він зовсім не вкладається належним чином. Сподівалася, що з часом ситуація покращиться, але, на жаль, цього не сталося. Результат виявився абсолютно незадовільним, і я розчарована. Дуже шкода витраченого часу та грошей.
-
Анастасия Ивахненко ★☆☆☆☆
Нікому не рекомендую цей салон! Записана була на процедуру, прийшла в оговорений час, сказали чекати 15 хв! Прочекала більше пів години, до мене ніхто не підійшов і нічого не сказав. Сервіс жахливий. Не витрачайте на цей салон свій час.
-
James ★☆☆☆☆
Не рекомендую. Роблять пятнами. Затемнили з хорошого блонда навіть не питаючи як мені хотілося б, аргументуючи що це краще для волосся. Підняли натуральну базу у техніці, я в шоці. Рівень не найкращий, а беруть як за шикарний результат. Чеки не дають. Більше ніколи туди не піду, оминайте 10 дорогою!!!
-
Андрей Полещук ★★★★★
Відмінний салон. Затишно, красиво, приємно! Майстер Яна - просто супер!
-
алла алла ★☆☆☆☆
Хочете екстриму? вам сюди. ВСЕ майстра, все працівники інші, всі клієнти, все все все без масок! Температуру не мкряют так само.
-
Ірина Бузницька ★★★★☆
Прекрасні майстра: манікюр, педикюр і догляд за ручками і ніжками - Галочка, і все що можна і не можна зробити з волоссям (і бородою - для чоловіків) - Яночка. Адміністратор - уважний і приємний. Поставила б оцінку відмінно, якби всі майстри і адміністатор були в масках. Але в масках одиниці, на жаль.
-
Диана Гриневич ★☆☆☆☆
Була в салоні на Тичини. Попався абсолютно некомпетентний і непрофесійний майстер, що не враховує побажання своїх клієнтів. Стриже хвилясте волосся на суху (такого я ще не бачила) і каже: "Ну це ж просто кінчики, хочете нормально - платите як за стрижку з мийкою" Що таке пульверизатор там напевно не знають) Волосся підстригла не рівно, довелося йти перестрігаться. Не раджу.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Boyko Beauty Home?
Boyko Beauty Home знаходиться за адресою вулиця Левка Лукʼяненка, 21, корпус 2, Київ, Україна, 04210
Який номер телефону Boyko Beauty Home?
Зв'язатися з Boyko Beauty Home можна за номером телефону +38 (073) 073-70-00
Як можна дістатися до Boyko Beauty Home?
Дістатися до Boyko Beauty Home можна за посиланням