Відгуки

  1. Slava Ukraini ★★★★★

    Чудове місце , влітку є басей що дуже приємний бонус особливо коли ти з дітьми. Смачна кухня та доброзичливий персонал

  2. Viacheslav Zviekov ★★☆☆☆

    Дорогий ремонт повністю нівельований хамством персоналу. Телефоную запитати ще вдень, чи можна оплатити по безготівці. Трубку не взяли. До вечора так і не перетелефонували. Ага, дівчата були сильно "зайняті". Теревенями на диванчику при вході. Це я вже побачив, коли зайшов вперше. За 5 хв до того як зайти, стояв на кільці, де розвертається тролейбус і телефонував запитати "як заїхати до вас у двір на парковку?" і отримав у відповідь "как, как - па дарогє...". Ввічливо було б сказати: "заїхати можна як перед, так і за будівлею". Але ж ні. Фиркнули. Мабуть перебив дуже важливі теревені. Номер. VIP. Гарно, дорого, просторо, але душно. Душно, не тому що літня спека і треба трохи зачекати поки кондиціонер охолодить. Душно, бо відсутня будь яка примусова вентиляція. І вікна відкрити неможливо - вони глухі. Хоч і гарні, великі. Душно. Уявити важко, скільки там надихано вірусів. Сніданок. Смачно. Але знову не обійшлось без лінивої працівниці рецепшну. Вона просто не повідомила, що я оплатив сніданок звечора. В ресторані на мене дивились як бомжа, що хоче поїсти нахаляву. Нагадую, це був оплачений номер VIP. Ні, працівник ресторану не пішов дізнаватись, чи у клієнта оплачено. А я сам побіг на рецепшн готелю розбиратись. Ну, такий собі сервіс. ((( Зайве нагадувати, що українською до мене ніхто так і не звернувся. Повага до клієнта відсутня.

  3. Володимир Клочко ★☆☆☆☆

    Якщо бажаєте отримати "надзвичайний" сервіс і не отримати наперед сплачену послугу, як то нормальний сніданок. Вам однозначно сюди. Окремо заслуговує уваги поведінка персоналу, тут дуже "поважають" потреби відвідувачів.

  1. Oleksandr Astrakhantsev ★★★★★

    Атмосферне стильне місце, особливо, ресторан, який дійсно нагадав мені справжні американські ресторани. Кухня дуже смачна, подача цікава, персонал доброзичливий і ціни на їдло цілком київські. От би ще почали говорити українською, хоча б на ресепшн...але всьому свій час.

  2. Alex Buleyko ★★★★★

    Хороший сервіс і затишні номери.

  3. Мария Бучко ★★★★☆

    Якщо бажаєте дуже смачно поїсти - Вам сюди. Є варіанти ПП страв ;)

  1. Yevgen Zasyadko ★★★★☆

    Готують дуже смачно!) В номері батареї не грають, вона ледве тепла(не те, що зранку хочеться) Персонал привітний, дизайн хороший

  2. Volodymyr Chaplyak ★★★★☆

    Готель в своєрідному стилі, персонал привітний. Номера потребують косметичного ремонту. На вулиці температура повітря +1, в номері прохолодно, радіатор практично не гріє. Хоча стояла в номері ще електрична батарея, до ранку ледь +18 було. В кранах тепла вода щоб зявилась, потрібно довго спускати холодну. Як для дуже далекого розташування від центру міста і по якості, ціна на номери вважаю завищена. 5.12.18р 1100грн за стандарт

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Road Star Hotel?

Road Star Hotel знаходиться за адресою Запорізьке шосе, 98 Б, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Road Star Hotel?

Зв'язатися з Road Star Hotel можна за номером телефону +38 (096) 773-97-33

Як можна дістатися до Road Star Hotel?

Дістатися до Road Star Hotel можна за посиланням

Advertisements