Замовили лимонад "фірмовий", салат з сезонних овочів, пательню зі свининою, стейк з курячого філе з нотками карі, пиво дункель. Нормальним з цього всього виявилось лише пиво, бо його, на щастя, не варять у гриль пабі. Лимонад неможливо пити, оскільки він відсотків на 90 складається з сиропу "Дюшес", ні про які цитруси, що мали б бути у ЛИМОНАДІ мови не йде, тим більше про ті, які б можна було побачити (зі слів адміністраторки, до речі, ЛИМОНАД складається з ананасового соку, двох сиропів, мінеральної води та льоду, від себе можу додати, що його ціну складає гілочка розмарину, що не додає ніякого смаку). Замість лимонаду попросили принести воду. При заповненні зали аж чотири столи, чекала на свою ТЕПЛУ водичку більше 10 хвилин. Щодо інших страв, сімейна вечеря перетворилася на вечерю чоловіка і моє очікування однієї страви (порядок видачі замовлень також на рівні). До речі, під час очікування в закладі вимкнулося світло, на два столики поставили запалені свічки, а на два - ні, бо люди, так, ми також, підсвічували собі телефонами. Турбота також на рівні. Дочекалися страв (спершу чоловік): з тарілки з салатом грайливо звисала цибулька, що не турбувала нікого з персоналу, ні того, хто виносив страву, ні того, хто її віддавав; пательня зі свининою складалася на 10% з вугіллячка, що також не дуже турбувало персонал. Далі до мого замовлення: стейк з курки пересолений та додатково посипаний сіллю в якості декору... Ммм... Беліссімо. Проте, якщо зняти грильову шкоринку, то їсти можна. Далі до сервісу: на запит книги скарг та пропозицій адміністраторка вирішила дізнатися, що саме нам не сподобалося і чудово дала зрозуміти, що якщо не подобається - винні самі. "Чудовий" заклад, обов'язково зайдемо ще раз - подивитися, чи лишився в книзі відгук, чи його вирішили обережно прибрати (хоч щось).
Фотогалерея
Відгуки
-
Olena Udovychenko ★☆☆☆☆
-
Ксения Городецкая ★★★★★
Дякуємо за гарний Вечір!офіціант Єлизавета дуже любʼязно все розповіла,дуже гарна.всім рєкомендуємо цей заклад.В закладі спокійно та гарно.Їжа дуже смачна
-
Анастасия Рицкая ★☆☆☆☆
Прийшли в цей заклад на бізнес-ланч о 13 (години бізнес-ланчу з 12 до 16). Меню передивлялись онлайн, підійшла офіціант, сказала, що можна через неї замовити, а не через сайт. Сестра обрала всі позиції по бізнес-ланчу. Коли принесли рахунок - порахували кожну позицію окремо, і замість 185 грн рахунок вийшов на 417 грн. Коли ми спитали чому так - офіціант сказала, що вона не в курсі, що це бізнес-ланч. Вирішити якось це питання нам не запропонували. Бажання повертатися в цей заклад вдруге - немає. Клієнтоорієнтованість на нулі.
-
Анна Чупилка ★☆☆☆☆
Були компанією, з нами сиділо ще 4 столу. Півгодини до нас ніхто не підходив, біля кожного столу кнопка виклику, натиснули на кнопку, офіціант підійшов до сусіднього столика... чекаємо, нас ігнорують, натискаємо знову. Замовили пиво, попросили принести відразу, чекали хвилин 10, принесли, кроненбург виявився кислим, повернула бармену, але в результаті вона ще сперечалася що воно свіже та нормальне, інші ж п'ють... До бургера не дали жодної рукавички, чоловік їв голими руками . Замовили ще піцу у сусідів, у результаті офіціант приніс спочатку піцу, потім підставку, і ми всі спостерігали як він з піцею в одній руці та підставкою в іншій збирає цей ансамбль до купи, а спробуйте взяти зі столу це коло з піцею однією рукою, я думала та піца полетить на когось. У нас запитали, чи є додаток дмарта, є, офіціант відсканував код і... ну так, нічого не прийшло, ні за перше замовлення, ні за друге. Платили готівкою, чекали на здачу (бо за такий цирк чайові це занадто), демонстративно чекали, одягнені за порожнім столом. І ту не принесли... Вражень набралися на півроку вперед, більше не прийдемо! Хоча раніше, коли обслуговували дівчата, все було супер!
-
Ирина Ника ★★★★★
Дуже навіть чудово посиділи, приємна атмосфера та гідна кухня! Єдиний мінус не вдале розташування страв у меню, що постійно плуталися в сторінках, і нижня частина бургера булочка була пересмажена на грилі, навіть злегка був запах спаленої! Офіціан просто супер дуже дбайливий, уважний і швидко виконував наші прохання))) Дякуємо, що скрасили і без того приємний вечір з коханим)))
-
Sergey Chirva ★★★☆☆
Позиціонують як сковорідка з беконом... Беконом пахне здалека) Більше схоже на балик з атб... Зробіть на 10 грн дорожче, але з беконом!
-
Віталій Моісєєв ★★★★★
Смачно!
-
Алена Коваленко ★☆☆☆☆
Заказали доставку,брали бургери. Дуже здивувало те,що коли брали у закладі ,то булочка була більша,а на доставку булочку поклали менше. Можливо ви шось переплутали. Але коли я побачила біле волосся,це вже занадто....коли приходили до вас раніше,було набагато краще...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Grill Pub?
Grill Pub знаходиться за адресою проспект Свободи, 37, Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51909
Який номер телефону Grill Pub?
Зв'язатися з Grill Pub можна за номером телефону +38 (067) 000-03-20
Як можна дістатися до Grill Pub?
Дістатися до Grill Pub можна за посиланням