Відгуки

  1. Emmanuel Francis ★★★★★

    Цей готель — одне з найкращих місць, де я зупинялась за останні роки. Кожна деталь продумана: зручне ліжко, blackout-штори, якісний Wi-Fi, навіть аромадифузори в номері. Відчуття, що ти — бажаний гість. Сніданок — справжній витвір мистецтва: свіжі круасани, фрукти, сирна тарілка, кава з альтернативного приготування. Ідеально для тих, хто цінує комфорт і якість.

  2. Arsen Savenko ★☆☆☆☆

    Напевно найгірший готель, якщо його можна так назвати в якому я був. Схожий на дешевий притон, або бордель. По-перше, все дуже брудне, номера виглядають так, наче останні раз їх прибрали в 2007 році. По-друге, запах в кімнаті віддає пліснявою та прокуреним повітрям. Після побаченого я зрозумів, що не можу залишатися в таких умовах. Та попросив повернути кошти, я навіть ні чіпав нічого, попросив повернути кошти, так як не збирався зупинятись в таких умовах. На що мені відмовили, кошти не повернули, так як сказали, що я пробув в номері близько 20-30 хв. Не раджу вам максимально це місце. Починаючи від якості готелю, місцезнаходження, закінчуючи відношенням до своїх клієнтів. Номер коштував 1300, краще докласти 100-200 гривень та зняти номери з кращими умовами в центрі міста.

  3. Надія Коновалова ★★☆☆☆

    Сподобалося: комфортне ліжко, крісла та диван, холодильник чистий і добре працює. Є гаряча вода (бойлер), все необхідне видають (посуд, пакети тощо). У комплекті до зручностей йшло: капці (але не по розміру ноги), гель та шампунь для душу, рушники (але затягані). У шафі були наплічники для одягу. У номері є нормальне ліжко та телевізор, наявний безкоштовний інтернет. У коридорі дуже приємний запах, який створює дозатор. Справді, запах весни! Не сподобалося майже все: 1) ціна: зависока, ми за 4 дні у номері стандарт з балконом віддали 4 тисячі гривень. Таке обслуговування та умови не варті цих грошей! Категорично не рекомендую туди заселятися! 2) персонал: привітний, але нам сказали, що наш номер готовий до заселення, а там скрізь бруд та пил (я прикріпила фото, де видно неозброєним оком як нам приготували номер, і капці за 4 дні проживання там, хоча ми майже у номері не знаходилися, лише ранок і ніч). Нам довелося просити додаткові сміттєві пакети, прилади для їди, пароль від інтернету, хоча персонал мав би про це подумати, а не ми — ходити та випитувати; 3) чистота: у номері скрізь брудно — на дзеркалі та підлозі великий слой пилу, квіти сухі та пильні, посуд в нальоті, є павутина та комахи (комарі, павуки, мухи, мошкара); навіть постіль, подушки були у крові — було не дуже приємно спати! Вентеляція в туалеті та кондиціонер дуже брудні! 4) запах: номер великий та просторий, але чомусь постійно смерділо чимось затхлим, пліснявою, запах важкий та неприємний. Нам доводилося постійно відчиняти вікно чи балкон! 5) зручності: велика спальна кімната і окремо уборна (душ та туалет). Меблі поламані: двері комоду та шафи не тримаються, на тумбочках взагалі немає дверцят; ванна ржава, покриття зчесалося, наявний грибок та пліснява; стіни, дверні проходи обшарпані, відвалюються; кондиціонер як перший раз включили він смердів, дуже брудний! На балконі взагалі не можливо знаходитися, він ніяк не оборудований для перебування там! Розетки, кабелі були відірвані чи перемотані скотчем! 6) обслуговування: на сайті було написано, що є сніданки, обід та вечеря — насправді цього немає; було написано, що кожний день прибирання номерів — цього також не було. За 4 дні до нас ніхто не завітав, хоча ГЕНЕРАЛЬНЕ прибирання там потрібно ТЕРМІНОВО, а про нормальний ремонт взагалі мовчу!!!!

  1. Олександр Стуров ★☆☆☆☆

    Жахливий холод в номері, батареї майже не гріють, таке враження, що економлять на опаленні, кімнатний градусник показував не більше 15°, при тому що на вулиці всього навсього -1°, навіть страшно уявити, що там при -15°. Плюс пильні одіяла і жахливий матрац.

  2. марко нгу_20 ★★★★★

    Чудесний готель позвонили на рецепшин в 1 ночі запиталися чи є вільний номер бо приїхали із зони ООС а поїзд в обід наступного дня і жіночка не розгубилася зразу знайшла номер дочекалася нас поки ми приїдемо по приїзду до самого готелю було на годинку вже 2 ночі а жіночка на рецепшині була ввічлива та гостіприємна запропонувала нам чай каву чи ми хочемо чи нє но ми відмовились бо спати хотіли. Тепер про ціни та номера в самому номері тепло уютно є вайфай телевізор вана туалет ліжко шафа холодильник та одноразові тапочкі з одноразовим шампунем та гелем для душу. Ціни на номера середні за 2-х місний номер заплатили 600грн за сутку.

  3. Юрій Андріяш ★★★★☆

    Несподівано приємно здивували кімнати в готелі) дуже чисті та доглянуті) Адміністратор приємна дівчина)окремий лайк заслуговує душ,Beautiful)

  1. Marishka Kohana ★★★☆☆

    Готель на першому поверсі старого будинку. Мінуси: присутній неприємний аромат в номері, увесь час чути злив води в санвузлі, доволі прохолодно, шум з вулиці, осквльки вікна виходять на вхід до під’їзду будинку Плюси: ввічливий адміністратор

  2. Олена Ткаченко ★★★☆☆

    Готельчик на одну ніч, є багато зауважень до інтер'єру та чистоти. Інтернет не працює.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Весна?

Весна знаходиться за адресою вулиця Менахем-Мендл Шнеєрсона, 9, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Весна?

Зв'язатися з Весна можна за номером телефону +38 (067) 567-35-29

Як можна дістатися до Весна?

Дістатися до Весна можна за посиланням

Advertisements