Не їдьте сюди, якщо не хочете зіпсованого відпочинку і профуканих грошей Розкажу все детально: Обрали ми номер з ванною за +- 1100 грн на 3 доби Приїхали, а номер без ванни, він з душовою кабіною (хоча на сайті було вказано саме ванна (для нас це був пріоритет) Ну добре, попросили інший номер, виявилось, він удвічі дорожче Ми погодились, бо треба була саме ванна, хотілось відпочити в ній, погрітись Далі було не краще, у цьому "люкс" номері ванна то була, але гарячої води не було, тільки літня І це треш, ми спеціально наголосили, що треба була ванна, щоб в ній розслабитися, а тут немає гарячої води Адміністрація виправдувала все вимкненнями світла, але при наявності світла нічого не змінилось, води теплої ми так і не застали Стіни супер тонкі і чутно навіть те, що на першому поверсі відбувається Двері тонкі і зі склом, ніякої приватності Ремонт ще з совка Ліжка ок, але подушки з аврори по 100 грн - привіт хвора шия після такого сну Попросили столове приладдя для перекусу і ніж дали такий тупий, що навіть масло таким не відрізати Через добу ми з'їхали, бо це дно Але гроші нам не хотіли повертати (всього 6600 заплатили за 3 дні "люксу", розмовляли з адміністрацією, яка пропонувала набрати нам воду в каструлях, ну треш. За 6600 вода в кастрюлях Потім Адміністрація зв'язувалась з власником і той тільки такий варіант сказав: Ми прожили добу, але бронювали на 3 доби, тому нам порахують за всі 3 доби, але як звичайний варіант (по 1100) і ми маємо з'їхати Тобто ми без теплої води заплатили 3300 за добу!!! Це піпець Потім ще з'ясувалось, що за добу до цього у них було поломка світла можливо тому і нагрівачі вийшли з ладу, але ж нас ніхто не попередив, бо вони просто не хочуть втрачати гроші Плюси: Є генератор Досить чисто На рецепції милий песик Відпочинок зіпсований.
Відгуки
-
Наталия Мищенко ★☆☆☆☆
-
Noname Architect ★☆☆☆☆
Враження про готель негативні. Особливо після відгуку на booking.com коли до мене передзвонив власник і особливо нецензурно розказував, що не можна писати не хороші відгуки. Мінуси: З самого початку спілкування нам повідомили: 1) Не працює термінал - розраховуватись можна лише готівкою 2) Якщо виписувати документи про проживання вартість дорожчає - бо сплачують податки 3) Просили скасувати бронювання на букінгу - бо так вигідніше На сніданку нам відмовили в приготуванні зернової кави мотивуючи тим, що є лише розчинна. Проте через 20 хв іншому клієнту включили кавовий апарат і приготували зернову каву. З плюсів: Номер чистий проте є зауваження до стану кондиціонеру. Адміністратор свою роботу виконував добре і відповідально.
-
Евгений Гордиенко ★★★☆☆
Готель непогана, але кухня стала гірше. Кофемашина зламалася ще в січні, при нас і досі не відремонтували.
-
Sergiy Klymenko ★☆☆☆☆
Готель непоганий. Ставлення персоналу просто жахливе. Є велика проблема отримати документи про проживання, хоча перед поселенням питання документів було обговорено. Кухня теж дуже кульгає. Вибору немає взагалі, з 5 варіантів сніданків, вартість яких врахована у вартість проживання, наявний лише 1. В їдальні російські канали транслюються по ТБ. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Baikal Guest House?
Baikal Guest House знаходиться за адресою Змагання вулиця, 45, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону Baikal Guest House?
Зв'язатися з Baikal Guest House можна за номером телефону +38 (067) 542-80-00
Як можна дістатися до Baikal Guest House?
Дістатися до Baikal Guest House можна за посиланням