Відгуки

  1. Monsieur Vitali ★★★★★

    Двічі бронював цей готель. Перший раз все було добре. Другий раз в останню ніч проживання гостя мала ранній виїзд і не могла відвідати сніданок, про що повідомила на рецепції при заселенні і запропонувала зробити ланч-бокс в цей день або вирішити в інший спосіб. На що отримала відповідь, що ланч-боксів немає. Я звернувся на електронну пошту готелю з проханням вирішити питання, та отримав таку саму відповідь. Другим листом я написав, що це не клієнтоорієнтований підхід, та відсутність бажання хоч якось вирішити проблему псує враження про готель. Цей лист був проігнорований. Було багато способів вирішити питання: знижка в ресторані на обід чи вечерю на суму оплаченого сніданку, повернення грошей, якийсь промокод, та що завгодно. Але проблема клієнта не цікавила персонал. Будьте готові до байдужого ставлення персоналу до ваших проблем під час проживання в готелі. Наступного разу цим готелем вже не скористаюся.

  2. Євген Шелудченко ★★★☆☆

    Був по роботі в Дніпрі і колеги порекомендували цей готель,ціна була не важлива і ми вибрали номер за 4800 на двох дорослих і дитину.Номер був норм,трохи застарілий за ці кошти та то таке,але нажаль не було другого комплекта постільної білизни,ми це замітили в 23:00 но ресепшн уже не відповідав так як і номер 0800,а телефон в готелі стаціонарний взагалі був вимкнений і захований в шухляду.Прийшлось спати на дивані без постільного….На ранок адміністратор на ресепшені просто зробив вигляд шо нічого не сталося. Про ресторан взагалі мовчу,в гуглі пише працюють до 22:00,в ресторані сказали шо до 21:00,хоча в 20:30 всі розішлися і касу закрили ,короче анархія.Сніданок вибір не великий,ціни в меню зашкалюють,деякі позиції космічні.

  3. Максим Максимов ★★☆☆☆

    Не був тут два роки, і сподівався що все буде як завжди гарно, але.. Трава та дерева все такі ж доглянуті, лежаки на пляжі охайні, все виглядає достойно. Но куди подівся сервіс??? Ціни влетіли, і сервіс разом з ними. У барі у неділю немає пива, і ніхто не знає як його підключити, та і бармена знайти неможливо. Сподівався добре пообідати, і тут усе погано(( Я вважав що " висока кухня" ( це типу коли порція занадто маленька і подається у великій тарілці) в Україні вже скінчилась, поки мені не принесли рибну юшку за 330 грн., якою навіть малу дитину було б складно нагодувати.((( Взагалі для мене Бартоломео, це завжди спочатку ресторан, а потім все інше , тому дуже гірко на це дивитись. До того ж, у суботу прийшли на " Клавдію Петрівна", буб заявлений фуд-корт і що..? правильно, знов ріденько о...сь: одна точка з жахливою їжею, все інше налівайки, при цьому впускали з 17.00 , а концерт почався о 20.00 Слів немає((

  1. Iren Morozova ★☆☆☆☆

    Номер більш менш нормальный, нічого особливого, +- чисто, повзають мурахи та купа павуків. Рум сервіс просто жахливий, на замовлення очікували більше години. Отруїлись курячим шашликом, порція за 500 + гривень замаринована в спеціями, що скрило запах протермінованої курки. Також спробували бургер, за ту ціну...це просто позорисько, котлети по діаметру в 2чі менша за булку. Сніданок це в загалі окрема історія, початок з 9:30, мы прийшли десь о 9:50 і нічого не було....тільки огірки та дешева ковбаса, котра розливається в роті, кава жахлива, їсти не було шо взагалі, навіть омлет і того не вистачило і на половину гостей котрі були на сніданку. Від цього я роблю висновок, що кухня це зборисько абсолютно не професійних співробітників, котрим навіть картоплю не варто довіряти чистити, тому що те, що вони готують- це рівень харчевні де страви коштують по 3 копійки. Басейн крихітний враховуючи ту кількість людей, яку заселяють. Пояжна що біля Дніпра не погана, є бар, лежаки, білий пісочок. Не рекомендую для відвідування, за 5000 вы можете знайти набагато кращі варіанти.

  2. Игорь Коваленко ★★★☆☆

    Ресторан дуже гарний. Страви не відповідають ціна - якість. Важко назвати кухню смачною. Обслуговування теж не найкраще. Так що бартоломео треба попрацювати. Двічі були в ресторані - людей було дуже. Це мабуть також свідчить про кухню бартоломео.

  3. Vladislav Katsalap ★★☆☆☆

    З Бартоломео пришлось розпрощатися. Жаль, проте після того як зникла моя улюблена сорочка, яку так і не знайшли ( хоча я телефонував у день виселення) і дуже прикро, що нічого і не шукали. 3 роки потому: вирішив дати шанс готелю… не використали і залишили мене без гарячої води. На прохання компенсації за рахунок батончику шоколаду з міні бару, обмежились вибаченнями…

  1. Макс Ярмолюк ★★★★★

    Це саме те місце, де від усмішки може тріснути як щока так і щелепа..)

  2. О.О. Моренко ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Зірка лише за територію і приміщення. Усе інше не вартує жодної зірки.

  3. Володимир Дацик ★★★★★

    Цікаве місце для того щоб провести час. При цьому можна бути самому, з компанією, сім'єю... Досить часто проводяться різноманітні заходи. Також можливо залишиться в готелі, відвідати пляж, басейн, дискотеку, ресторан. Можливо орендувати яхту, човни...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Bartolomeo?

Bartolomeo знаходиться за адресою вулиця Набережна Перемоги, 9Б, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону Bartolomeo?

Зв'язатися з Bartolomeo можна за номером телефону +38 (080) 030-40-70

Як можна дістатися до Bartolomeo?

Дістатися до Bartolomeo можна за посиланням

Advertisements