Неприємна співробітниця, грубить, завжди всім незадоволена, обурюється ... Вимагає, щоб забирали упаковку (коробки) з собою і десь викидали. Я намагалася бути з нею привітною, не звертати увагу на грубість-не допомагає!) І хоча це відділення і близько до роботи, я волію тепер отримувати посилки в іншому відділенні!
Фотогалерея
Відгуки
-
Наталья Дубяга ★☆☆☆☆
-
Макс Милос ★★★★★
Анастасія найкращий працівник, безумовно. Одночасно красива та старанна, дякую за обслуговування!
-
Михаил Приладышев ★☆☆☆☆
Замовив черевики з Інтертопом, післяплатою. Ну як би вирішив поміряти, оглянути, на що мені оператор заявив – у вас є 5 хвилин, давайте швидше розгорніть черевик у камеру. Здивувався звичайно дуже сильно у такому сервісі. Однозначно більше нічого не замовлю цим перевізником і нікому не раджу!
-
Michael Darskiy ★★★★★
Обслуговування на найвищому рівні! Дякую за привабливий персонал) Особливо Анастасії
-
Андрей Горобец ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування! Був в багатьох відділеннях, але з такою ситуацією не стикався. Обслуговування грубе, свою посилку я не отримав, переді мною закрили пошту, і ніхто з неї не вийшов. Просто впала на мороз !!! Не рекомендую 19 відділення, там працюють хами! Так то я не здивований, тому що там раніше працювала майже така ж хамка, яка не віддавала посилки, крала гроші, та ще була п'яна. Зараз не краще, моя знайома забирала тут посилку, отримала грубе ставлення, та ще працівник ЯНА була в алкогольному стані !!! Скаржилися в Justin, скаргу прийняли, але з цим нічого не зробили. Я вважаю, що грубити, і пити на робочому, це не є нормально !!!
-
Віталій Черкас ★☆☆☆☆
Ви самі відштовхуєте своїх клієнтів від себе. Мало того, що з Харкова до Дніпра посилка їде два дні, ви доставляєте її за годину до закриття. З 01 вересня ви змінюєте графік роботи відділення, зробивши суботи вихідним, але ні в SMS-повідомленні, ні в додатку не попереджаєте про це. Даремно витрачений час, і дарма спалений бензин.
-
Artem Zhylko ★☆☆☆☆
Не захотіли взяти 500 грн, бо нібито не світиться "500" на сканері, хоча якщо придивитися - то цей напис видно, хоч і тьмяно. Це пряме порушення прав споживачів, востаннє користуюсь послугами Justin, через дурість касира компанія втратила лояльного клієнта. Що ж, знову користуватимуся послугами Нової Пошти.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Justin №19?
Justin №19 знаходиться за адресою Посилки до 15 кг, макс. довж. 90 см, вулиця Космічна, 25Д, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49126
Який номер телефону Justin №19?
Зв'язатися з Justin №19 можна за номером телефону +38 (080) 030-16-61
Як можна дістатися до Justin №19?
Дістатися до Justin №19 можна за посиланням