Хороша пошта, не дорого і швидко. Хотілося б тільки більше відділень міста.
Фотогалерея
Відгуки
-
Дмитрий Domenik ★★★★★
-
AVS ★★★★★
Нормально, відправляв ОЛХ доставку, на все пішло 15 секунд
-
Ruslan Kirienko ★★★★★
Швидка доставка, часто безкоштовна, дуже класний режим роботи аж до 20:00, гарне розташування в центрі міста у Сільпо. Приємні робітниці одна з яких Яна на мій погляд одна з найкрасивіших дівчат у місті.
-
Violla Helder ★★★★★
Швидко і якісне обслуговування.
-
Елена Дандыкина ★☆☆☆☆
Враження від цієї служби доставки негативні !!! Співробітник пошти замість того, щоб приділити увагу клієнту, вирішує проблеми по телефону, відправляючи посилку, виявилося, що пакетів немає, запропонували обмотати в плівку за додаткову плату за мій рахунок, готівки у мене не було, а термінал у них не працює !!! На моє зауваження, вона відповіла, а що мовляв вам не подобатися? А що тут може подобатися ??? А при отриманні посилки у них постійно проблема, як її знайти, не розумію, що такий у них непрофесіоналізм і ставлення до клієнта !!! Більше співпрацювати з ними не буду !!! Не рекомендую однозначно !!!
-
Олена Дандикіна Красовська ★☆☆☆☆
Враження від цієї служби доставки негативні! Співробітник пошти замість того, щоб приділити увагу клієнту, вирішує проблеми по телефону, відправляючи посилку, виявилося, що пакетів немає, запропонували обмотати в плівку за додаткову плату за мій рахунок, готівки у мене не було, а термінал у них не працює! На моє зауваження вона відповіла, а що мовляв вам не подобатися? А що тут може подобатися? А при отриманні посилки у них постійно проблема, як її знайти, не розумію, що такий у них непрофесіоналізм та ставлення до клієнта! Більше співпрацювати з ними не буду! Не рекомендую однозначно!
-
Bogdan Onashko ★★★★★
Гарна служба доставки. Дуже швидко доставляють. Замовив з розетки навушники, з Києва доставили за день. Доставляють о 13 годині, що дуже зручно, на відміну від нової пошти. Нова пошта в тій же Олімпії останнім часом доставляє о 17 годині, так що треба весь час влаштовувати крос, інакше до 18 годин не встигнеш. Респект Justin'у.
-
Олександр ★★★★★
Скористався цією доставкою вперше. Якість обслуговування хороша. Посилку отримав швидко, як по доставці, так і у відділенні.
-
Антон Марченко ★☆☆☆☆
Це саме дно! Гірше ніж усе, що існувало раніше!!! Навіть УкрПошта швидше видає та доставляє свої посилки! Повівся на Prom доставку, вчасно не перевезли, а тепер немає потреби в посилці!
-
Игорь Зубенко ★☆☆☆☆
Враження після першого відвідування найгірші. СМС про прибуття у відділення посилки не надійшло. Посилання без СМС не видають. Та й нехай зберігають її на здоров'я.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Justin №237?
Justin №237 знаходиться за адресою Посилки до 30 кг, макс. довж. 90 см, вулиця Незалежності, 166, Павлоград, Дніпропетровська область, Україна, 51403
Який номер телефону Justin №237?
Зв'язатися з Justin №237 можна за номером телефону +38 (080) 030-16-61
Як можна дістатися до Justin №237?
Дістатися до Justin №237 можна за посиланням