Відгуки

  1. BOHUN ★☆☆☆☆

    Сьогодні були вперше і дуже пожаліли... Вся їжа була жахлива, дуже не смачно. Замовити сік ананасовий, немає, замовили овочі гриль, немає печориць, тоді стейки рібая і на кісточці. Рібай був норм, але з кров'ю, хоч замовляли норм прожаркою без крові, на кісточці так само замовляли норм прожарки, був з кров'ю ще й дуже, жирний, десь 50% і його ціна 1100, це загадто за шматок жиру. Овочі гріль, це окрема тема....Єдине приємне враження, це бідні офіціанти, які мають виносити таку жахливу їжу за такі немаленьки гроші і вислуховувати.....

  2. Yana Kovalenko ★★★★★

    Після відвідування закладу залишилися приємні враження. Актуальний та гарний дизайн, дуже затишно. Сервіс та кухня сподобались, офіціанти допомагають у всіх питаннях. Куштували різотто та пасту - все смачне, і порції немаленькі) Були тільки питання по каві, а от грог - просто супер)

  3. Nataliia Pyl ★★★★★

    Нові зимові коктейлі-супер!! Особливр порадував грог. Нам пощастило з офіціантом, саме вана запропонувала нам такий вдалий варіант))

  1. Олександр Тижнов ★★★★★

    Дуже гарний і затишний ресторан! Приємна атмосфера, ввічливий персонал і смачна кухня. Ідеальне місце, щоб відпочити та смачно поїсти. Обов’язково прийду ще!

  2. Настя Цыбулько ★☆☆☆☆

    Вибрали ресторан через гарну локацію, але організація – повний провал. При бронюванні сказали, що можна привезти передоплату, але коли я приїхала, дату «зайняли», адмін і керівництво ігнорували проблему. При виборі меню ніхто не допомагає або радить абсурдні варіанти (наприклад, 3 кг хліба на 30 гостей). Про торт спочатку нічого не сказали, а коли я вже замовила – виявилося, що його не можна. У день весілля замовленої горілки не було, поставили дорожчу, приносили додаткові напої, але в кінці соків залишилося дуже багато. Також у чеку побачили несподіваний 10% сервіс, хоча ми запитували це і нам сказали, що його не має. Їжу винесли холодною, салати несмачні, офіціанти не справлялися, туалети – всього 4 на всі альтанки (близько 70 людей) і їх не прибирали цілий день.

  3. valama44 ★★★★★

    Приємний затишок буквально в центрі міста.

  1. lilia masiuk ★★☆☆☆

    Шановні відвідувачі. Добре зважте усі нюанси перебування у даному готелі. Сніданки в даному готелі характеризуються мінімалізмом, який включає омлет з 1 яйця, 1 столова ложка салату (капуста+морква+зелень), 1 прозорий шматочок сиру та 1 прозорий шматочок ковбасного виробу, 2 шматки батону, 1 мафін, діаметром 5 см, вага близько 40 грамів (черствий) та на вибір чай/кава. впевнена, що ніхто не буде задоволений такою пропозицією і вам прийдеться відразу шукати інше місце для сніданку.. та ще.... якщо ви відразу не попросити в номер фен - то вам прийдеться самостійно йти на рецепшн з мокрою головою :) ЄДИНИЙ ПЛЮС - мій номер був свіжевідремонтовний, чистий та мав 2 пляшки води..якось так....

  2. Сергій Олександрович ★★★★★

    Все супер, особливо якщо ти втомлений з дороги, гарне місце за адекватну ціну

  3. Eugen Maslovskiy ★★★★★

    Гарний готель, на свої кошти відповідає усім вимогам, чистий, уютний, привітна леді на рецепції, гарне розташування, на березі якоїсь водойми, номери мають власну терасу!

  1. Тетяна Косяченко ★★★★★

    Хороші ціни, приємне обслуговування. Фірмова піца чудова. Прийдемо ще!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Релакс?

Релакс знаходиться за адресою вулиця Гідності, 2А, Самар, Дніпропетровська область, Україна, 51200

Який номер телефону Релакс?

Зв'язатися з Релакс можна за номером телефону +38 (093) 700-56-72

Як можна дістатися до Релакс?

Дістатися до Релакс можна за посиланням

Advertisements